تعديل نيرو در هتل ها به دليل مشكلات مالی

بسياری از هتل ها علی‌رغم ميل باطنی به دليل مشكلات مالی به تعديل نيروی انسانی روی آورده اند. این جمله‌ای است که با تلخی از زبان رئیس جامعه هتل‌داران ایران خارج می‌شود.

جمشید حمزه زاده در نشست هم اندیشی رئیس سازمان میراث فرهنگی با اعضای هیأت مدیره جامعه هتلداران ایران اطهار کرد: «متأسفانه علی رغم افزایش مسافرت، مسافران هتل ها به شدت کاهش یافته اند.»

او با بیان اینکه بسیاری از هتل‌ها علی رغم میل باطنی به تعدیل نیروی انسانی روی آورده اند، گفت: «هزینه ها به شدت افزایش یافته و همین موضوع باعث شده حاشیه سود درآمد هتل ها کم شود.» رئیس جامعه هتلداران ایران با بیان اینکه سازمان امور مالیاتی به شدت نسبت به هتل ها سخت گیری می کند، گفت: «البته رفع چنین مشکلاتی خارج از اراده سازمان است اما برخی دیگر از مشکلات را می توان به راحتی برطرف کرد. بر اساس ماده ١٠٠ تبصره ٣ قانون ششم توسعه سازمان میراث فرهنگی می تواند برخی کارها را به تشکل های صنفی واگذار کند، واگذاری برخی از تصدی گری ها به جامعه هتلداران می تواند در راستای رفع مشکلات مفید باشد.»

او در ادامه از برگزاری جلسه روسای کل هتل ها در تاریخ ٦ شهریورماه در جزیره کیش خبر داد و گفت: «همزمان با هفته گردشگری در ٤ مهرماه نخستین همایش هتل ها و هتل آپارتمان های کل کشور در اسپیناس برگزار خواهد شد.»

برچسب ها:

آخرین اخبار

بسته «سفر ارزان» آماده شد
بسته «سفر ارزان» آماده شد

معاون گردشگری از تهیه بسته سفر...

خبر خوب نیویورک تایمز برای ایران
خبر خوب نیویورک تایمز برای ایران

روزنامه نیویورک تایمز بدون توجه...

سردیس هخامنشی و بازگشت به روزگار وصل خویش
سردیس هخامنشی و بازگشت به روزگار وصل خویش

تخت جمشید، بی صبرانه در انتظار بازگشت سردیس هخا...