خدمات ویزای نگین پرواز

شرکت نگین پرواز پارس با اخذ مجوز از سازمان هواپیمایی کشوری و سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در زمینه ارائه خدمات مسافرت هوایی و برگزاری تورهای داخلی و خارجی به منظور ارائه خلاقانه خدمات گردشگری و مسافرتی تاسیس شد.

شرکت نگین پرواز پارس دارای مجوز رسمی شماره 25648 از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، مجوز شماره 14562 از سازمان هواپیمایی کشوری می باشد.

مدیران مجموعه نگین پرواز همواره به این باور دارند که می توان با استفاده از یک تیم جوان و خلاق بهترین خدمات را در حوزه گردشگری به مشتریان ارائه داد. ما بر این باوریم که موفقیت سقف ندارد.

در سال 1387 تیم مدیریتی مجموعه، با هدف ایجاد یک سازمان پویا، حرفه ای و خلاق در فضای تجارت بین المللی متغیر امروز دنیا، کار خود را آغاز کرد. در همین راستا تلاش مدیران مجموعه برای دستیابی به یک استاندارد جهانی و همچنین مشارکت با شرکتهای بین المللی معتبر در زمینه ی هواپیمایی، ویزا و خدمات گردشگری بوده است.

به همین منظور و جدا از مشارکت و همکاری با بسیاری از شرکتهای خارجی و داخلی در زمینه ی گردشگری، مجموعه ی نگین پرواز، نمایندگیهای زیر را به صورت انحصاری دارا می باشد که نشانی از اعتبار مجموعه ی ما در این صنعت است.

 

 

چرا نگین پرواز پارس؟

اخذ ویزای شینگن از سفارت های اروپایی سال به سال پیچیده تر و تخصصی تر می گردد و بسیاری از مسافران با توجه به اطلاعات موجود در وب سایت سفارت ها، اقدام به جمع آوری مدارک و تکمیل موارد قید شده می نمایند و به سفارت مراجعه می کنند.

متقاضیان که بعد از طی شدن پروسه دو الی سه هفته ای جواب ویزا به سفارت مراجعه می کنند متاسفانه با پاسخ منفی از طرف سفارت مواجه می گردند، زیرا مسافران گرامی یا اولین بار است که برای درخواست ویزا اقدام می نمایند و یا در کل تجربه زیادی در زمینه اخذ ویزای شینگن ندارند و با توجه به جمع آوری اطلاعات، عکس و انگشت نگاری آنلاین که از اکتبر سال 2012 اجرا می گردد، امکان اقدام مجدد برای ویزای شینگن خود را دشوار می نمایند.

مجموعه نگین پرواز با داشتن تیم تخصصی مشاوران ویزا و با داشتن ده ها پاسخ مثبت ویزای شینگن می تواند مشاوری امین برای شما عزیزان باشد تا امکان اخذ ویزای شما عزیزان را تسهیل نماید.

تیم مشاوران نگین پرواز با توجه به مهارت و تجربیات فراوان خود، حتی امکان اخذ ویزا برای عزیزانی که درخواست ویزای آنها ریجکت شده است را دارد و از شما دعوت می نماید تا با اعتماد به یک دفتر ثبت شده و قانونی امکان اخذ ویزای خویش را بالا ببرید.

مشاوره با کارشناسان ما در هر صورت تلفنی و حضوری کاملا رایگان می باشد.

تیم مشاوران نگین ویزا با بیش از ده سال تجربه در زمینه اخذ ویزای شینگن از شما دعوت می نماید تا پیش از هر اقدام با کارشناسان مجموعه نگین پرواز تماس حاصل فرمایید.

 

برچسب ها:

آخرین اخبار

بسته «سفر ارزان» آماده شد
بسته «سفر ارزان» آماده شد

معاون گردشگری از تهیه بسته سفر...

خبر خوب نیویورک تایمز برای ایران
خبر خوب نیویورک تایمز برای ایران

روزنامه نیویورک تایمز بدون توجه...

سردیس هخامنشی و بازگشت به روزگار وصل خویش
سردیس هخامنشی و بازگشت به روزگار وصل خویش

تخت جمشید، بی صبرانه در انتظار بازگشت سردیس هخا...