فول چارتر پروازهای نوروزی مونته نگرو برای اولین بار در ایران

 شرکت خدمات مسافرتی نگین پرواز مفتخر است برای اولین بار در ایران، فول چارتر پروازهای مستقیم ایران به مونته نگرو را برگزار نماید. پروازهای مستقیم ایران به  مونته نگرو برای اولین بار در روزهای پایانی سال 1396 و از تهران به مقصد پودگوریتسا پایتخت کشور مونته نگرو برگزار می شود.

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری نگین پرواز پارس فعالیت خود را از سال 1387 آغاز کرده و است و در این سالها با ارائه خدمات مختلف در حوزه گردشگری و با تمرکز بر ارائه خدمات با کیفیت توانسته است در صنعت گردشگری کشور یکی از پیشگامان باشد. نگین پرواز علاوه بر ارائه خدمات گردشگری در حوزه های مختلف، توانسته است با گسترش شبکه فروش خود برای مسافران و شرکت های مسافرتی بهترین و ارزانترین خدمات را فراهم کند تا مسافران از سفر با نگین پرواز همواره بعنوان خاطره ای خوش یاد کنند.

با توجه به استقبال مسافران و شرکت های همکار، نگین پرواز در راستای گسترش مسیرهای پروازی خود پرواز تهران به پودگوریتسا را برای اولین بار در  ایران برگزار می کند. مونته نگرو بعنوان یکی از زیباترین کشورهای اروپایی و با داشتن آب و هوایی بسیار دلپذیر یکی از محبوب ترین مسیرهای گردشگری برای هموطنان عزیزمان می باشد.

مونته نگرو، کشور زیبایی است که در جنوب اروپا  قرار گرفته و به کشور افسانه ها معروف می باشد. کشور مونته نگرو دارای جاذبه های تاریخی، طبیعی و فرهنگی بسیاری است و و با وجود آب و هوای مدیترانه ای مونته نگرو، هر ساله گردشگران زیادی از سراسر دنیا به این کشور سفر می کنند.

شما می توانید با رزرو تور مونته نگرو، در نوروز امسال به کشور مونته نگرو سرزمین افسانه ها سفر کنید. برای رزرو تور مونته نگرو، خرید بلیط مونته نگرو و رزرو هتل مونته نگرو با ما تماس بگیرید.

سفر به مونته نگرو برای شما سفر بسیار خاطره انگیزی خواهد بود. با سفر به مونته نگرو در نوروز 97 اولین ایرانیانی خواهید بود که به سرزمین افسانه ها سفر  خواهند کرد. 

آخرین اخبار

بسته «سفر ارزان» آماده شد
بسته «سفر ارزان» آماده شد

معاون گردشگری از تهیه بسته سفر...

خبر خوب نیویورک تایمز برای ایران
خبر خوب نیویورک تایمز برای ایران

روزنامه نیویورک تایمز بدون توجه...

سردیس هخامنشی و بازگشت به روزگار وصل خویش
سردیس هخامنشی و بازگشت به روزگار وصل خویش

تخت جمشید، بی صبرانه در انتظار بازگشت سردیس هخا...