ویزای ایتالیا


مسافرت به ایتالیا

برای سفر به کشور تاریخی و زیبای ایتالیا، احتیاج به اخذ ویزای شینگن از سفارت ایتالیا در تهران است.

با توجه به پیچیده بودن روند ویزا شینگن در سفارت ایتالیا و وجود واسطه هایی که از ناآگاهی مردم سوء استفاده می کنند، اکیدا توصیه می گردد از اعتماد به افراد سودجو که ادعای رابطه با پرسنل محترم سفارت ایتالیا می کنند، خودداری فرمایید.

آژانس نگین پرواز با داشتن بیش از 10 سال سابقه در زمینه برگزاری تورهای گروهی و انفرادی و مشاوره اخذ ویزای شینگن در خدمت شما عزیزان است.

انواع ویزای کشور ایتالیا

1. ویزای تحصیلی ایتالیا

تحصیل در کشور ایتالیا در تمامی مقاطع تحصیلی لیسانس، فوق لیسانس و دکتری برای شهروندان ایرانی امکانپذیر هست و معمولا جهت اخذ ویزای تحصیلی ایتالیا شما احتیاج به مدرک معتبر زبان ایتالیایی دارید و پس از آن امکان گرفتن پذیرش از دانشگاه و ویزای تحصیلی ایتالیا برای شما امکانپذیر می شود. بخش فرهنگی سفارت ایتالیا در تهران واقع در چهارراه فرمانیه جهت آموزش زبان ایتالیایی به متقاضیان بسیار فعال می باشد و معتبرترین مرجع برای فراگیری زبان ایتالیایی در ایران محسوب می شود. در لینک زیر هر گونه اطلاعات برای آموختن زبان ایتالیایی در مرکز فرهنگی سفارت ایتالیا را می توانید بیابید:

http://www.scuolaitalianatehran.com/sitoeng.2/istituto/engistituto.htm

امکان تحصیل به زبان انگلیسی نیز در کشور ایتالیا بخصوص برای مقطع دکتری وجود دارد و شما نیز می توانید با پذیرش از دانشگاه های انگلیسی زبان ایتالیا جهت اخذ ویزای تحصیلی اقدام نمایید.

جهت مشاوره ویزای تحصیلی ایتالیا لطفا با مجموعه نگین پرواز پارس تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما بتوانند راهکارهای عملی برای اخذ ویزای تحصیلی ایتالیا را به شما ارایه نمایند.

2. ویزای سرمایه گذاری ایتالیا

یکی از روش های شناخته شده برای اخذ اقامت اروپا روش سرمایه گذاری می باشد و کشور ایتالیا نیز از این موضوع جدا نیست.

امکان سرمایه گذاری در ایتالیا از طریق خرید ملک و یا از طریق کارآفرینی وجود دارد. این نوع از ویزاها پس از پنج سال تبدیل به ویزای اقامت دائم میگردد. حداقل سرمایه برای خرید ملک تقریبا 300.000 یورو تعیین گردیده است که شرایط آن از کشور اسپانیا و پرتغال مناسب تر ارزیابی می شود.

 

3. ویزای کار ایتالیا

اخذ ویزای کار در کشور ایتالیا مانند سایر کشورهای اروپایی با توجه به افزایش نرخ بیکاری در اتحادیه اروپا بسیار دشوار می باشد. و مطمئن ترین روش برای اخذ ویزای کار در ایتالیا داشتن یک کارفرما در کشور ایتالیا است که به تخصص شما نیاز مبرمی داشته باشد و تخصص شما یا در ایتالیا موجود نباشد و یا بسیار نادر باشد.

در نتیجه این نوع ویزای ایتالیا برای شهروندان ایرانی معمولا توصیه نمیگردد.

4. ویزای شینگن تجاری

چنانچه شما شرکتی دارید که دارای یک شریک ایتالیایی می باشد و ایشان یک دعوتنامه تجاری برای شما ارسال نماید شما می توانید برای اخذ ویزای شینگن تجاری اقدام نمایید. البته اخذ ویزای تجاری شینگن می تواند شامل کارمندان رسمی شرکت های دولتی و کارمندان بخش خصوصی که دعوتنامه تجاری برای ایشان تنظیم شده، نیز شود.

سفارت ایتالیا در تهران معمولا بسیار آسانتر به بازرگانان ایرانی که تمایل به سفر بازرگانی به ایتالیا را دارند، ویزا صادر می نماید.

جهت مشاوره اخذ ویزای تجاری ایتالیا شما می توانید با کارشناسان دفتر نگین پرواز پارس تماس بگیرید تا سریعترین وقت سفارت ایتالیا را داشته باشید. با استفاده از مشاوره کارشناسان نگین پرواز، کاملترین مدارک را جهت اخذ ویزای تجاری شینگن به سفارت ایتالیا ارایه نمایید.

4. ویزای شینگن توریستی

کشور ایتالیا یکی از توریستی ترین کشورهای دنیا می باشد و از سالها قبل امکان سفر توریستی را برای شهروندان ایرانی فراهم نموده استبرای اخذ ویزای توریستی لزوما احتیاجی به دعوتنامه از سوی شهروندان ایتالیایی ندارید و به راحتی می توانید با داشتن رزرواسیون هتل جهت اخذ ویزای توریستی ایتالیا اقدام نمایید.

با توجه به سهولت صدور ویزای شینگن ایتالیا به نسبت سایر سفارت های اروپایی، حجم بسیاری از متقاضیان ویزای شینگن به این سفارت مراجعه می کنند و به همین دلیل اخذ وقت سفارت ایتالیا همیشه دشوار بوده است. دفتر نگین پرواز پارس این امکان را همواره داشته است که سریعترین وقت ممکن را از سفارت ایتالیا اخذ نماید.

در ضمن کارشناسان ما در مجموعه نگین پرواز پارس با داشتن تجربیات فراوان آماده مشاوره اخذ ویزای سفارت ایتالیا هستند و شما را دعوت می کنند قبل از هرگونه اقدام جهت مشاوره با مجموعه ما تماس بگیرید.

مدارک مورد نیاز جهت ویزای توریستی ایتالیا

مدارکی که در زیر قید میشود مدارک کلی جهت اخذ ویزای توریستی از ایتالیا می باشد و همانطور که بهتر می دانید اخد ویزای شینگن احتیاج به تخصص و تجربه دارد و ما در مجموعه نگین پرواز پارس آماده هرگونه مشاوره برای اخذ ویزای شینگن هستیم.

توجه: مدارک بایستی به زبان انگلیسی ترجمه گردد.

1. فرم درخواست ویزای شینگن به صورت کامل و خوانا به ایتالیایی یا انگلیسی تکمیل گردد.

2. دو قطعه عکس 4.5*3.5 رنگی، حداکثر برای شش ماه گذشته

4. پاسپورت معتبر با حداقل یک سال اعتبار

5. کپی پاسپورت متقاضی (از صفحه مشخصات و کلیه ویزاهای شینگن گذشته

6. مدارک دال بر داشتن اشتغال به همراه گواهی درآمد (در صورت وجود)، اصل به همراه ترجمه به زبان آلمانی

7. بیمه نامه مسافرتی (با پوشش حداقل ۳۰,۰۰۰ یورو و تقبل بازگشت برای کل مدت زمان سفر)

8. رزرو هتل با امضا که توسط یک آژانس مسافرتی، سفرهای ورودی اتریشی یا مستقیم توسط هتل تایید شده باشد.

9. بلیط سفر (رزرو بلیط رفت و برگشت پرواز)

10. مدارکی دال بر داشتن منابع مالی کافی (برای مثال صورت وضعیت حساب‌های بانکی، تاییدیه بانکی و غیره)

 

خدمات آژانس نگین پرواز :

ما با داشتن بیش از ده سال سابقه در زمینه ویزا و مسافرت و اجرای تورهای گروهی و انفرادی در خدمت شما هستیم تا با بهره گیری از دانش و تجربیات متخصصان ما بتوانید سفری عالی و بی نظیر را تجربه کنید:

-اخذ وقت از سفارت ایتالیا

-مشاوره ویزای شینگن از ایتالیا

-اخذ ویزای تضمینی از کشور ایتالیا