تور دبی

تاریخ شروع تور :
مدت تور :
شرکت هواپیمایی :
توضیحات پرواز :
مدارک مورد نیاز :
خدمات تور :

جزییات تور

تور دبی یعنی دیدار از نزدیک با اراده بشر. دبی شهری است تا یکی دو دهه پیش واحه‌ای بیش نبود. اما هم‌ارز شدن دلارهای نفتی و خواست شیخ‌نشین‌های دبی باعث شد تا دبی در مدتی کوتاه به‌اندازه‌ای پیشرفت کند که اگر تصاویر چندسال قبل این شهر را در کنار تصاویر امروز قرار دهید مطئنا شگفت‌زده می‌شوید. دبی امروزه اصلا شبیه به واحه‌ای در وسط بیابان نیست به اندازه‌ای روی پیشرفتش متمرکز شده که هر روز چیز عجیب و مدرن‌تری از آن می‌بینیم. تور دبی یعنی سفر به شهر آسمان‌خراش‌های چشمگیر، سازه‌هایی با معماری‌های لوکس، تفریحات بی‌نظیر و بالاخره سفر به شهرِ ترین‌ها.

دبی یکی از پربازدیدی‌ترین مقصدهای جهان به شمار می‌رود و تور دبی از شلوغ‌ترین تورهای گردشگری جهان. دبی تابه‌حال رکوردهای زیادی را جابه‌جا کرده است رکوردهایی که در تور دبی می‌توانید از نزدیک تماشا کنید. از بلندترین برج جهان گرفته تا شلوغ‌ترین فرودگاه بین‌المللی دنیا در دبی واقع‌شده‌اند. هنوز هم موارد زیادی برای تمجید کردن در این کلان‌شهر وجود دارند که می‌توانید در تور دبی از نزدیک مشاهده کنید: پارک‌های ساحلی دبی، مراکز خرید لوکس دبی و سافاری و شترسواری در دبی.

نگین پرواز پارس با بیش از 10سال سابقه در ارائه‌های تورهای متنوع داخلی و خارجی، بسته‌های متفاوت تور دبی را متناسب با نیازهای شما آماده کرده است. 

جدول قیمت ها(تومان) قیمت ها با توجه به نرخ ارز ممکن است تغییر کنند.

درجه هتل نام هتل دو تخته یک تخته کودک با تخت کودک بدون تخت نوزاد
1 1 1 1 1 1

از طریق فرم زیر این تور را سفارش دهید