نمایشگاه کتاب آلمان

تاریخ شروع تور : 24 الی 28 مهر
مدت تور : -
شرکت هواپیمایی : -
توضیحات پرواز : -
مدارک مورد نیاز :

* گذر نامه متقاضی با 7 ماه اعتبار

* مدارک شغلی مرتبط و معتبر

* شناسنامه متقاضی و همسر

* مدارک مالی و ملکی معتبر

خدمات تور :

-

جزییات تور

نمایشگاه کتاب آلمان بزرگترین نمایشگاه تجاری کتاب دنیا می باشد که هر ساله در کشور آلمان و در شهر فرانکفورت برگزار می شود، این نمایشگاه هر ساله میزبان بسیاری از مردم از سراسر دنیا است و جزو محبوب ترین نمایشگاه های دنیا نیز به شمار می آید. ما در این مطلب قصد داریم کمی بیشتر درباره نمایشگاه کتاب آلمان صحبت کنیم و اطلاعات جالبی را درباره این نمایشگاه و همینطور بخش های مختلف آن به شما ارائه دهیم  تا با آشنایی بیشتر با این نمایشگاه کتاب در صورت تمایل در آن شرکت کنید. اگر شما نیز علاقه مند به کتاب و کتابخوانی هستید به شما توصیه می کنیم حتما این مطلب را به خوبی مطالعه کنید تا اطلاعات جالبی درباره این نمایشگاه بدست آورید.

نمایشگاه کتاب آلمان

نمایشگاه کتاب آلمان

نمایشگاه کتاب آلمان که با نام نمایشگاه کتاب فرانکفورت نیز شناخته می شود بزرگترین نمایشگاه کتاب دنیا است که هر ساله در شهر فرانکفورت برگزار می شود، این نمایشگاه کتاب در آلمان هر ساله توسط یکی از ناشران بزرگ کشور آلمان و همینطور با کمک صنف کتابفروشان کشور آلمان برگزار می شود که هر ساله بیش از 7000 ناشر در آن شرکت می کنند و از کتاب های جدید و محبوب خود رونمایی می کنند.

نمایشگاه کتاب آلمان هر ساله در ماه اکتبر برگزار می شود که فرصت مناسبی برای علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی می باشد که با جدیدترین کتاب های دنیا در زمینه های مختلف آشنا شوند. شاید برای شما جالب باشد که بدانید این نمایشگاه یکی از قدیمی ترین نمایشگاه های کتاب در دنیا است که دارای سابقه ای 500 ساله می باشد، 500 سال قبل زمانی که برای اولین بار گوتنبرگ چاپ با حروف متحرک را انتخاب کرد اولین نمایشگاه کتاب در شهر فرانکفورت برگزار شد و بعد از آن در طی بازه های زمانی مختلف این نمایشگاه در در شهر فرانکفورت آلمان برگزار می شد تا این که امروزه نمایشگاه کتاب آلمان تبدیل به محبوب ترین و بزرگترین نمایشگاه کتاب دنیا شده است.

چه زمانی می توانیم از نمایشگاه کتاب آلمان دیدن کنیم؟

همانطور که بیان کردیم این نمایشگاه کتاب هر ساله در ماه اکتبر در شهر فرانکفورت برگزار می شود که شما می توانید در آن شرکت کنید، توجه داشته باشید که این نمایشگاه یک نمایشگاه 5 روزه است که در 3 روز اول آن تنها افرادی که در زمینه صنعت چاپ و نشر کتاب های مختلف در دنیا فعالیت دارند می توانند در آن شرکت کنند و سایر افراد به هیچ وجه نمی توانند در این 3 روز در نمایشگاه کتاب آلمان شرکت کنند.

اگر شما جزو افرادی هستید که در زمینه چاپ و نشر کتاب های مختلف فعالیت دارید می توانید با دریافت یک دعوتنامه از این نمایشگاه به راحتی در آن شرکت کنید و از حضور در این نمایشگاه نهایت لذت را ببرید. 2 روز پایانی این نمایشگاه به عموم مردم اختصاص پیدا می کند و تمامی مردم از سراسر دنیا می توانند به راحتی در این نمایشگاه حضور پیدا کنند و از بخش های مختلف این نمایشگاه دیدن کنند. شما برای حضور در این نمایشگاه در 2 روز پایانی نیازی به دعوتنامه ندارید و می توانید تنها با دریافت ویزای کشور آلمان به راحتی در این نمایشگاه حضور پیدا کنید.

نمایشگاه کتاب فرانکفورت

برای حضور در نمایشگاه کتاب آلمان به چه مدارکی نیاز داریم؟

در صورتی که قصد دارید در بخش عمومی شرکت کنید، تنها کافی است که مدارک لازم برای دریافت ویزای کشور آلمان را داشته باشید که برای مشاهده این مدارک می توانید کمی جستجو کنید و وب سایت های مختلف را مورد بررسی قرار دهید. اگر قصد دارید که در بخش تجاری این نمایشگاه و به عنوان یک فعال در زمینه چاپ و نشر کتب مختلف شرکت کنید باید بدانید که شما علاوه بر دریافت ویزای کشور آلمان باید اقدام به آماده کردن برخی از مدارک دیگر نیز کنید که در این بخش آنها را معرفی خواهیم کرد:

برای دریافت ویزا و حضور در این نمایشگاه پاسپورت شما باید حداقل دارای مدت زمان 7 ماه اعتبار باشد، شما باید مدارک شغلی مرتبط به موضوع این نمایشگاه را به همراه خود داشته باشید، شناسنامه خود و همسر خود را باید به همراه داشته باشید و در پایان نیز مدارک مالی معتبری را باید ارائه دهید.

آشنایی با بخش های مختلف این نمایشگاه( قسمت اول)

همانطور که گفتیم نمایشگاه کتاب آلمان بخش های مختلفی را دارا می باشد، اولین و یکی از بزرگترین بخش های این نمایشگاه بخش مربوط به کودکان است که در این بخش شما می توانید اطلاعات بسیار زیادی درباره کتاب های حوزه کودکان بدست آورید، در این بخش درباره آینده کتابخوانی در میان کودکان بحث می شود و تمامی ناشران، نویسندگان و همینطور مولفان کتاب های مربوط به کودکان در این بخش حضور دارند که شما می توانید از تجربه های آنها نهایت بهره را ببرید. بخش بعدی بخش مربوط به آموزش است که در این بخش نیز می توانید با تکنولوژی های مربوط به چاپ کتاب های مختلف، تامین کننده های خدمات مربوط به چاپ کتاب ها و بسیاری از موارد دیگر آشنا شوید و به صورت حرفه ای وارد زمینه چاپ و تالیف کتاب شوید.

نمایشگاه کتاب

آشنایی با بخش های مختلف این نمایشگاه( قسمت دوم)

در این بخش پیشرفت تالیف و چاپ کتاب های مختلف مورد بررسی قرار می گیرد، اگر شما نیز جزو علاقه مندان به این حوزه و آینده آن هستید حتما باید از این بخش دیدن کنید، در این بخش معمولا تمامی افرادی که در حوزه چاپ و تالیف کتاب فعالیت دارند شرکت می کنند و با شرکت در آن شما می توانید تجربه های بسیار زیادی را بدست آورید.

یکی دیگر از بخش های بسیار مهم نمایشگاه کتاب فرانکفورت بخش حقوقی می باشد که در این بخش نیز مجوزها برای ترجمه کتب مختلف و حضور کتاب ها در این نمایشگاه صادر می شود که می توانید از آن نیز دیدن کنید و با روند صدور مجوز برای کتاب ها و همینطور غرفه های مختلف آشنا شوید و اطلاعات جالبی را درباره آن بدست آورید، این بخش بیشتر مناسب کسانی است که قصد دارند در سال های آینده صاحب یک غرفه در این نمایشگاه شوند. بخش خودناشری آخرین بخش از این نمایشگاه می باشد که امروزه مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است، در این بخش معمولا مولفان مستقل شرکت می کنند و به همین علت از جمله بخش های جذاب این نمایشگاه به شمار می آید.

 

جدول قیمت ها(تومان) قیمت ها با توجه به نرخ ارز ممکن است تغییر کنند.

درجه هتل نام هتل دو تخته یک تخته کودک با تخت کودک بدون تخت نوزاد
4 ستاره - - - - -