تور تایلند

تاریخ شروع تور :
مدت تور :
شرکت هواپیمایی :
توضیحات پرواز :
مدارک مورد نیاز :
خدمات تور :

جزییات تور

بی‌دلیل نیست که تور تایلند جزو محبوب‌ترین تورهای جهانی است. کافی است به نام این کشور توجه کنید: «تایلند به معنای سرزمین لبخند است.» علاوه بر این چیزهایی که تور تایلند را بسیار جذاب می‌کند عبارتند از جزایر پر تعداد تایلند، سواحل شنی‌ و وسیع تایلند و همچنین غذاهای خیابانی تالیندی که همگی شهرتی جهانی دارند. 3 مقصد مهم و پربازدید در تور تایلند عبارتند از تور پاتایا، تور بانکوک و تور پوکت. شما می‌توانید با انتخاب زمان مناسب تور تایلند سفر خود را با جشنواره‌های فوق‌آلعاده تایلند همزمان کنید.

قابل‌توجه‌ترین جشنواره‌ها‌ی تایلند لوی‌کراتونگ (Loy Krathong) و سونگ‌کران(Songkran)  هستند که در ماه نوامبر و آوریل برگزار می‌شوند. جشنواره یا فستیوال Songkran تایلند به‌عنوان جشن سال نوی تایلندی شناخته می‌شود و گذشته از معانی معنوی عمیقی که دارد، این جشنواره نوعی آب‌بازی تایلندی فراگیر است که برای چند روز و نهایت یک هفته در برخی نقاط انجام می‌شود. جشنواره‌ لوی کراتونگ نیز کمی جدی‌تر است و به‌عنوان فستیوال نور تایلندی شناخته می‌شود. این مراسم تجربه‌ی زیبایی است که در آن، آسمان این کشور با نور صدها فانوس و کراتونگ (کلکی‌هایی ساخته‌شده از برگ موز) شناور درون آبراه‌ها و رودخانه‌ها روشن می‌شود. فرض کنید که تور تایلند شما با رقص این نورها و آب‌ها چقدر هیجان‌انگیزتر می‌شود.

نگین پرواز پارس با بیش از 10سال سابقه در ارائه‌های تورهای متنوع داخلی و خارجی، بسته‌های متفاوت تور تایلند را متناسب با نیازهای شما آماده کرده است.  

جدول قیمت ها(تومان) قیمت ها با توجه به نرخ ارز ممکن است تغییر کنند.

درجه هتل نام هتل دو تخته یک تخته کودک با تخت کودک بدون تخت نوزاد
1 1 1 1 1 1

از طریق فرم زیر این تور را سفارش دهید