تور پاییزی اسپانیا + ایتالیا | 23 به 28 آبان

تاریخ شروع تور : ویژه زمستان 98
مدت تور : 5 شب و 6 روز
شرکت هواپیمایی : ماهان
توضیحات پرواز :
خدمات تور :

اقامت در هتل 4 ستاره تاپ در مرکز شهر به همراه صبحانه

پرواز داخلی از بارسلون به رم

ترانسفر فرودگاهی

راهنما از مبدا در کل مسیر

گشت های شهری به همراه لیدر فارسی زبان

خدمات ویزای شینگن

جزییات تور

23 آبان سفر دیدنی ما شروع می شود. آغاز سفر از فرودگاه امام خمینی است. بعد از جمع شدن مسافران و آشنایی با لیدر گروه، کارهای قبل از پرواز را انجام می شود و  تهران را به سمت بارسلون زیبا ترک می‌کنیم. از فرودگاه بارسلون با ترانسفر به هتل می رویم و بعد از پذیرش در هتل و استراحتی کوتاه به سمت خیابان معروف رامبلا یکی از پرشورترین و قدیمی‌ترین خیابان‌های شهر بارسلون می رویم و همراه با لیدر به گشت و گذاری برای آشنایی با شهر می پردازیم.

24 آبان روز دوم سفر ماست. صبح بعد از صرف صبحانه به دیدار مهمترین جاذبه های شهر زیبای بارسلون می رویم. ازکلیسای ساگرادا فامیلیا شاهکار معمارمعروف اسپانیایی آنتونی گائودی آغاز می کنیم و بعد از آن از کازا بلا و کازا باتیو بازدید می کنیم.

25 آبان بعد از صرف صبحانه هتل را به سمت پارک شگفت انگیزگوئل ترک می کنیم. بعد از آن مسافران برای خرید، گشت و گذار و یا بازدید از ساحل آزادند.

26 آبان روز پرواز به شهر تاریخی  رم است. بعد از رسیدن به مقصد و پذیرش در هتل ، گشت و گذاری برای دیدن اماکن تاریخی عمومی واقع در مرکز شهرانجام می دهیم تا رم با قدمت 2500 ساله ، معماری بینظیر و اماکن تارخیش که از هر گوشه ای نمایان است مسحورمان کند.
27 آبان بعد از صرف صبحانه برای گشت شهری و بازدید از اماکن شگفت انگیزی مانند کلوسئوم، پانتئون و فواره تروی هتل را ترک می کنیم.
28 آبان روز بازگشت ماست. پرواز برگشت از فرودگاه رم به فرودگاه امام خمینی انجام می شود.

جدول قیمت ها(تومان) قیمت ها با توجه به نرخ ارز ممکن است تغییر کنند.

درجه هتل نام هتل دو تخته یک تخته کودک با تخت کودک بدون تخت نوزاد
- 850 یورو + هزینه پرواز 1230 یورو + هزینه پرواز 750 یورو + هزینه پرواز 500 یورو + هزینه پرواز -

از طریق فرم زیر این تور را سفارش دهید