تور آگرا

 

تاج محل اولین تصویری است که از شنیدن نام کشور هند به ذهنتان می آید. تاج محل یکی از با شکوه ترین عمارت‌های شبه قاره هند و از عجایب جهان است. اگر تاج محل را ندیده باشید بخش مهمی از هند را از دست داده اید. برای دیدن این اوج هنر معماری ایرانی-هندی باید با تور آگرا همراه شوید. آگرا شهری است که روزگاری پایتخت شاه جهان، عاشق ترین پادشاه شرق بوده و امروز یکی از مهمترین مراکز گردشگری هند است.

جای هیچ شک و شبهه ای نیست که مهمترین کاری که در تور آگرا دارید بازدید از تاج محل است. جایی که اگر بخواهید به طور تمام و کمال از آن لذت ببرید نصف روز شما را خواهد گرفت. هیبت و شکوه این بنا تا حدی است که می توانید ساعت ها و ساعت ها در جزییات حجاری ها و دیگر تزیینات معماری آن غرق شوید و هر دم جلوه تازه ای از آن را کشف کنید. اما آگرا به تاج محل ختم نمی شود، در چند کیلومتری شمال غرب تاج محل عمارتی بی نظیر قرار دارد که می توانید بخش دیگری از زیبایی های آگرا را در آن لمس کنید. قلعه بزرگ آگرا در کناره ی رود جَمُنا قرار گرفته و مقر حکومت پادشاهان مختلف گورکانی بوده است. شما می توانید درست مثل هشت سال پایانی و غم انگیز زندگی شاه جهان، از پنجره های قلعه به تاج محل خیره شوید و از زیبایی این منظره لذت ببرید.

نگین پرواز پارس با بیش از 10سال سابقه در ارائه‌های تورهای متنوع داخلی و خارجی، بسته‌های متفاوت تور آگرا را متناسب با نیازهای شما آماده کرده است.

صفحه مورد نظر پیدا نشد!