تور ارمنستان

 

مشابهت‌های فرهنگی، نزدیک بودن به ما و زیبایی خارق‌العاده؛ این مسائل تور ارمنستان را برای ایرانی‌ها بسیار جذاب می‌کند. تور ارمنستان ارزان است و این ویژگی فوق‌العاده دیگری است که تور ارمنستان را در روزهای تعطیل محبوب‌تر می‌کند. مقصد گردشگری ارزان، غذاهای خوشمزه و ارزان، هتل‌های مناسب و ارزان ارمنستان در کنار سواحل زیبا و اماکن تاریخی زیبا ارمنستان و پایتختش ایروان را برای شما جذاب‌تر می‌کند.

ویژگی دوست‌داشتنی دیگر تور ارمنستان، مردم دوست‌داشتنی، مهمان‌نواز و مهربان این کشور هستند که این احساس را در شما ایجاد می‌کنند که به خانه دوستی قدیمی رفته‌اید. ارمنستان در هر فصلی جذابیت خود را دارد به‌عنوان مثال دره گل‌ها در 50کیلومتری شمال شرقی شهر ایروان در دامنه کوه‌های سر به فلک کشیده را می‌توان نام برد.  از ویژگی‌های بارز این مکان طبیعت سرسبز کوهستانی آن است که در فصل تابستان غرق در گل و گیاه می‌شود و درر زمستان بار انبوهی از برف پوشیده است.

 شرکت نگین پرواز پارس با بیش از 10سال سابقه در برگزاری تورهای داخلی و خارجی آماده است تا بهترین و متنوع‌ترین بسته‌های تور ارمنستان را در اختیار شما علاقه‌مندان به گردشگری قراردهد.

تور ارمنستان

تور ارمنستان

شروع تور: ویژه پاییز 98