تور بانکوک

 

آیا تا به حال این نام را شنیده‌اید؟ Krung Thep Mahanakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Yuthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani Burirom Udomratchaniwet Mahasathan Amon Piman Awatan Sathit Sakkathattiya Witsanukam Prasit! فرض کنید که یک گردشگر به آژانس هواپیمایی برود و بگوید قصد بازدید از شهری به این اسم را دارد. این شوخی نیست بلکه نام کامل بانکوک است که به عنوان بلندترین نام یک مکان در کتاب رکوردهای گینس ثبت شده است. شهر بانکوک هم مثل همین اسم است: پرسروصدا، پرجنب‌وجوش، با جمعیت بالا، پر از هیجان، جایی برای دیدن اماکن تاریخی و تجربه مدرنیته در کنار هم. خوشبختانه برای رفتن به بانکوک لازم نیست این اسم را حفظ کنید بلکه در هر آژانسی که بروید تور بانکوک جزو گزینه‌های محبوب پیش روی شماست.

بخشی از جاذبه‌های گردشگری تور بانکوک به معابد و مراکز زیارتی آن بازمی‌گردد اما نمی‌شود از کنار بازارهای سنتی بانکوک، هتل‌های شیک بانکوک و رستوران‌های شیک آن به راحتی عبور کرد. غذاهای دریایی تایلند را باید در رستوران‌هایش امتحان کرد اما برای چشیدن طعم‌های واقعی این کشور در تور بانکوک حتما از غذاهای خیابانی هم استفاده کنید.

 نگین پرواز پارس با بیش از 10سال سابقه در ارائه‌های تورهای متنوع داخلی و خارجی، بسته‌های متفاوت تور بانکوک را متناسب با نیازهای شما آماده کرده است.

صفحه مورد نظر پیدا نشد!