تور پکن

 

پکن شهر ممنوعه امپراتوری چین و شهر بزرگ‌ترین دیوار دنیاست. پکن شهر طعم‌های عجیب، جشنواره‌های زنده، بازار مروارید و پارچه ابریشم. پکن، پایتخت کشور پهناور چین و یکی از پرجمعیت‌ترین شهرها این کشور به شمار می‌رود. در تور پکن، آثار و بناهای تاریخی ۵۰۰۰ ساله‌ای را که گذشتگان به یادگار مانده از نزدیک مشاهده خواهید کرد. پکن پایتخت تاریخ کهن و رمزآلود چین و محل تلاقی چین مدرن و سنتی است. اینها تور پکن را شگفت‌انگیز و مسحورکننده کرده است. تور چین یعنی دیدار از دیوار چین که مارپیچ باشکوهی میان تپه‌های شمالی شهر ساخته. تور چین یعنی ورود به شهر ممنوعه که یک کاخ سلطنتی استثنایی است.  تور چین یعنی کوچه پس کوچه‌های بافت تاریخی هوتونگ که آدم را صدها سال در تاریخ به عقب برمی‌گردانند. پکن به تنهایی شش سایت تاریخی دارد که در فهرست میراث جهانی یونسکو ثبت شده‌اند. 

غذا در پکن بخشی دیگر از زیبایی‌های تور پکن است. غذا در پکن یعنی یک سفره بزرگ پر از چیزهای خوشمزه، متفاوت و هیجان‌انگیز: از نودل‌های محشر و دامپلینگ‌های داغ تا خوراک‌هایی از شش گوشه دنیا. تنوع رستوران‌های پکن دیوانه‌کننده است. خرید در پکن هم تجربه بی‌نقصی دیگر تور پکن است. مرکز خریدهای باشکوه با معماری‌های مدرن و برندهای محبوب و بازارهای سنتی خوش‌آب و رنگ پر از چای و ابریشم.

نگین پرواز پارس با بیش از 10سال سابقه در ارائه‌های تورهای متنوع داخلی و خارجی، بسته‌های متفاوت تور چین را متناسب با نیازهای شما آماده کرده است.

 

 

صفحه مورد نظر پیدا نشد!