تور بنتوتا

 

شهر کوچک بنتوتا با جمعیتی کمتر از پنجاه‌هزار نفر، مقصدی مهم در گردشگری سریلانکا است. این شهر که در نزدیکی کلمبو واقع شده، به داشتن سواحلی زیبا معروف است. همین سواحل است که گردشگران زیادی را به خود جذب کرده و تور بنتوتا را محبوب می‌کند. ماسه‌های طلایی این ساحل، در زیر سایه‌ی نخل‌های بلند، مناظری رویایی را به وجود می‌آورد و چشم هر گردشگری را خیره می‌کند.

سواحل بنتوتا از مجهزترین سواحل تفریحی در سریلانکا بوده و امکانات ورزشی و تفریحی فراوان بخشی از جذابیت تور بنتوتا است. این امکانات به حدی گردشگر جذب کرده که می‌توان بنتوتا را پایتخت غیررسمی ورزش‌های آبی نامید. هتل‌های پنج ستاره بنتوتا با قرار گرفتن در کنار مناظر زیبای ساحلی این شهر، چشم‌اندازهای بی‌نظیری به گردشگران نشان می‌دهد.

سواحل شهر بنتوتا، دو بخش دریاچه بنتوتا و جزیره پارادایس در شمال را شامل می‌شوند. رودخانه زیبای شهر بنتوتا از قرن نوزدهم تبدیل به یکی از جاذبه‌های مهم گردشگری این شهر شده است. در تور بنتوتا حتما با قایق به گشت‌وگذار در این رودخانه بروید و با و از تنوعی حیواناتی که در رودخانه زندگی می‌کنند لذت ببرید. از دیگر جاذبه‌های تور بنتوتا پرورش لاک‌پشت در این شهر است. در مکان‌هایی مخصوص از تخم‌ها و بچه لاک‌پشت‌ها تا زمان آزادسازی آنها نگه‌داری می‌شود و بازدید از این مکان‌ها برای گردشگران آزاد است.
بسته‌های مختلف تور بنتوتا با گزینه‌های گوناگون را می‌توانید در نگین پرواز مشاهده کنید. نگین پرواز تجربه‌ای 10ساله در برگزاری تورهای داخلی و خارجی با پروازهای اختصاصی دارد.

صفحه مورد نظر پیدا نشد!