تور برزیل

 

برای برزیل توصیفات زیادی وجود دارد. سرزمین قهوه، طلایی‌پوش‌ها و مردمانی که بیش از همه چیز آنها را فوتبال می‌شناسیم. تور برزیل اما می‌تواند بسیار بیشتر از تماشای تیم ملی فوتبال این کشور شما را هیجان زده کند. برزیل بزرگ‌ترین و پرجمعیت‌ترین کشور آمریکای جنوبی است و شاید زیباترین آن. سرزمین رنگارنگی که شش‌های زمین یعنی جنگل‌های آمازون در آن قرار دارد و گوشه گوشه سواحل زیبا و وسیع‌اش جای شادی و رقص و پایکوبی است.

برزیل یکی از مهم‌ترین مقاصد گردشگری است و تورهای برزیل در هر کشوری از طرفداران فراوانی برخوردارند. طبیعت متنوع بزریل از جنگل‌های بارانی آمازون تا اماکن تاریخی ساخته شده در دل کوه‌ها، تور برزیل را برای هرکسی خاص می‌کند. قدم زدن در ساحل، فوتبال، مردم دوست‌داشتنی و قیمت‌های معقول، همگی دست به دست هم می‌دهند تا برای سفر به برزیل و امتحان کردن تور برزیل مشتاق شوید. برزیل کشوری با آداب و فرهنگ غنی و رسوم متنوع است. اگر زمان مناسبی را برای تور برزیل انتخاب کنید و سفر شما با فستیوال سالانه شهر ریو همزمان باشد می‌توانید شادترین لحظات زندگی خود را تجربه کنید. شادی می‌تواند خصیصه اصلی تور برزیل باشد.

نگین پرواز پارس با بیش از 10سال سابقه در ارائه‌های تورهای متنوع داخلی و خارجی، بسته‌های متفاوت تور برزیل را متناسب با نیازهای شما آماده کرده است. 

صفحه مورد نظر پیدا نشد!