تور بلغارستان

 

وقتی درباره بلغارستان صحبت می‌کنیم یعنی سفری به تاریخ. بلغارستان کشوری زیبا است که پیشینه‌ تاریخی زیادی دارد و یکی از قدیمی‌ترین شهر‌های دنیا متعلق به آن است. سفر به این کشور همواره مورد توجه گردشگران در سراسر دنیا است و تور بلغارستان در بین محبوب‌ترین‌ها جایگاه ویژه‌ای دارد. تور بلغارستان یعنی در کنار مکان‌های زیبا و دیدنی این کشور، پول زیادی هم خرج نمی‌کنید. قیمت‌های کم و ارزان تور بلغارستان یکی از دلایل سفرهای زیاد به این کشور و استقبال بالا از تور بلغارستان است. یکی از چیزهایی که جذابیت تور بلغارستان را دوچندان می‌کند یک جاذبه گردشگری است که به چشم خدا معروف شده است. غاری در بلغارستان که بازدید از آن را باید در برنامه تور بلغارستان بگنجانید.

پس از سفر به بلغارستان از دیدن قیمت‌های ارزان، مردم مهربان، تاریخ باور‌نکردنی، مناظر، سواحل و تفریحات شبانه از فوق‌العاده بودن تور بلغارستان شگفت‌زده خواهید شد و با خود می‌گویید حتما یک‌بار دیگر تور بلغارستان را امتحان خواهم کرد. در بلغارستان باید تور وارنا را امتحان کنید و از سواحل زیبای وارنا دیدن کنید. مساله دیگری که تور بلغارستان را جذاب می‌کند مناظر شگفت‌انگیز طبیعی آن است و برای علاقه‌مندان به طبیعت کوه‌نوردی در کوه‌های بالکان می‌تواند بسیار جذاب باشد.

نگین پرواز پارس با بیش از 10سال سابقه در ارائه‌های تورهای متنوع داخلی و خارجی، بسته‌های متفاوت تور ترکیه را متناسب با نیازهای شما آماده کرده است.

صفحه مورد نظر پیدا نشد!