تور چین

 

در مورد پرجمعیت‌ترین کشور جهان صحبت می‌کنیم. سرزمینی پهناور با تاریخی غنی. چین دومین اقتصاد بزرگ جهان را در اختیار دارد و صنعت گردشگری بخشی مهم در این قضیه است.  آنچه تور چین را جذاب می‌کند تلفیق سنت و مدرنیته در هرگوشه از این کشور است. چین از جمله کشورهای پهناور جهان است که مساحت آن حدودا ۹٫۶ میلیون کیلومترمربع است. و پس از روسیه دومین کشور بزرگ دنیا از نظر وسعت خاکی است. از نظر مساحت کل کشور هم سومین یا چهارمین کشور وسیع دنیا به‌ شمار می‌آید. کشور چین با ۱۴ کشور هم مرز است و از شرق و جنوب با دریای چین شرقی، خلیج کره، دریای زرد، و دیگر آب‌های آزاد احاطه شده ‌است.

همه ما از چین یک نام مشترک به خاطر داریم: دیوار چین. دیواری که زمانی برای جلوگیری از حمله مهاجمان ساخته‌شده بود، دیواری آنقدر طولانی که حتی از ایستگاه فضایی هم دیده می‌شود، حالا در تور چین مورد هجوم علاقه‌مندان و گردشگران است. بازدید از دیوار چین آنقدر زیاد است که در ایامی از سال ورود به آن برای تعمیرات ممنوع می‌شود.

نگین پرواز پارس با بیش از 10سال سابقه در ارائه‌های تورهای متنوع داخلی و خارجی، بسته‌های متفاوت تور چین را متناسب با نیازهای شما آماده کرده است.

 

 

صفحه مورد نظر پیدا نشد!