تور کلمبو

 

گرچه لقب قرن 19 کلمبو یعنی «باغ شهر شرق» امروز کمی پرطمطراق به نظر می‌رسد اما در اینکه محبوب‌ترین شهر سریلانکا از نظر گردشگران کلمبوست هیچ شکی نیست. تور کلمبو محبوبیت خود را وامدار تاریخ و فرهنگ، معماری بی‌نظیر، ساحل شگفت‌انگیز و بازارهای جذاب است. گرچه بسیاری از باغ‌های شهر از بین رفته و عمارت مای چندطبقه جای آنها را گرفته‌اند اما هنوز هم می‌شود کوچه‌باغ‌های سرسبز با گیاهان عجیب‌وغریب را در کلمبو پیدا کرد.

در نزدیکی‌های ساحل، هتل‌های جدید و پر زرق‌وبرق، رستوران‌های شیک و گالری‌های هنری را خواهید دید که تور کلمبو را متفاوت می‌کنند. این در حالی است که چهره پایتخت تجاری سریلانکا در محله‌های قدیمی کاملا متفاوت است. سعی کنید تور کلمبو را با تاریخ این جشن‌ها یکی کنید. فستیوال ادویه، رژه فیل‌ها و جشن روز استقلال مهم‌ترین و زیباترین جشنواره‌های کلمبو هستند. در تور کلمبو حتما به موزه ملی کلمبو سر بزنید. این موزه مجموعه متنوعی از اشیاء قدیمی که نشان‌دهنده تاریخ غنی سریلانکاست، در خود جای‌داده است.

بسته‌های مختلف تور کلمبو با گزینه‌های گوناگون را می‌توانید در نگین پرواز مشاهده کنید. نگین پرواز تجربه‌ای 10ساله در برگزاری تورهای داخلی و خارجی با پروازهای اختصاصی دارد.

صفحه مورد نظر پیدا نشد!