تور دهلی

 

شهر دهلی، پایتخت شگفتی ها در کشور هند است و همین شگفتی است که تور دهلی را در بین محبوب‌ترین تورهای گردشگری جهان قرار داده است. دهلی یکی از قدیمی ترین شهرهای هندوستان به شمار می رود و به اصطلاح به آن هندوستان کوچک نیز گفته می شود. دهلی را هندوستان کوچک می‌خوانند چون ترکیبی از ده‌ها فرهنگ و زبان مختلف است. با توجه به این که هند در  این روزها سعی کرده تا با دنیای مدرن همراه شود، دهلی نو بنا نهاده شد اما هنوز هم در بیشتر نقاط دهلی روح باستانی به چشم می خورد و در تور دهلی جاذبه های تاریخی متعددی برای دیدار وجود دارد.

در تور دهلی شما فهرستی از تورهای مجلل و گرانقیمت و هتل‌های ارزان در برابر خود می‌بینید که می‌توانید متناسب با بودجه خود انتخاب کنید. اما در تور دهلی باید هم غذاخوردن در رستوران‌های شیک را تجربه کنید و هم غذاهای فراوان خیابانی دهلی را مزه کنید. در تور دهلی دنیایی از رنگ و طعم در برابر شماست و غذاهای متنوعی را خواهید دید که نمونه آن را در ایران تجربه نکرده‌اید.

نگین پرواز پارس با بیش از 10سال سابقه در ارائه‌های تورهای متنوع داخلی و خارجی، بسته‌های متفاوت تور دهلی را متناسب با نیازهای شما آماده کرده است.

صفحه مورد نظر پیدا نشد!