تور اروپا

 

اروپا گهواره تمدن غرب است. قاره‌ای سبز، زیبا و غنی از فرهنگ‌های مختلف. خیلی از ما تنها درباره مدرن و پیشرفته بودن اروپا شنیده‌ایم اما وقتی که تور اروپا را برگزینید خواهید دید که این قاره چقدر سرشار از جاذبه‌های گردشگری، اماکن تاریخی و مناظر رویایی است. اروپا دومین قاره کوچک جهان و پس از آسیا و آفریقا سومین قاره پرجمعیت جهان است، هرگوشه‌ای از این قاره کوچک اما جذابیت‌ها و ویژگی‌های مختص به خود را داراست.

گر قصد دارید با تور اروپا سفر کنید و از آثار باستانی و مجسمه‌های تاریخی و بناهای باشکوه و قدیمی دیدن کنید حتما باید رم و ونیز را در برنامه خود بگنجانید. تور اروپا بدون بازدید از فرانسه و برج ایفل معنایی نخواهد داشت. آلمان و جاذبه‌های طبیعی، فرهنگی و هنری‌اش رنگی دیگر به تور اروپا می‌دهد. یونان قطب گردشگری دیگری در اروپاست و تور اروپا با آب‌وهوای متفاوت اسپانیا رنگ و بوی دیگری به خود می‌گیرد.

در صورتی که قصد سفر به اروپا را دارید و یا می‌خواهید در تور گروهی اروپا و یا تور انفرادی اروپا و یا تورهای نمایشگاهی شرکت کنید، آژانس نگین پرواز پارس با تورهای متنوع اروپا و خدمات اخذ ویزا در خدمت شماست.

تورترکیبی اسپانیا ، هلند   4شب بارسلون+3شب آمستردام

تورترکیبی اسپانیا ، هلند 4شب بارسلون+3شب آمستردام

شروع تور: 1 و 8 فروردین رفت ، 8 و 15 فروردین برگشت

تورترکیبی اسپانیا ، فرانسه   4شب بارسلون+3شب پاریس

تورترکیبی اسپانیا ، فرانسه 4شب بارسلون+3شب پاریس

شروع تور: 1 و 8 فروردین رفت ، 8 و 15 فروردین برگشت

تورترکیبی اسپانیا   4شب بارسلون+3شب مادرید

تورترکیبی اسپانیا 4شب بارسلون+3شب مادرید

شروع تور: 1 و 8 فروردین رفت ، 8 و 15 فروردین برگشت

تور اسپانیا   3شب و 4 روز بارسلون

تور اسپانیا 3شب و 4 روز بارسلون

شروع تور: 1 و 8 فروردین رفت ، 4 و 11 فروردین برگشت