تور فرانسه

 

فرانسه سرزمین عشق است و شعر؛ سرزمین ولتر، اگزوپری، هوگو، زولا و موپاسان. خانه آنهایی که در برج ایفل عاشق شدند، در کنار طاق پیروزی افکار بزرگ خود را پروراندند و در موزه لوور جاودانه شدند. تور فرانسه یکی از عاشقانه‌ترین و رومانتیک‌ترین تورهای جهان است. فرانسه سرزمین آزادی، برابری و برادری است. کشوری با 67میلیون نفر جمعیت که به پرچم، نشان ملی، زبان و از همه عجیب‌تر خروس افتخار می‌کنند. تور پاریس محبوب‌ترین بخش تور فرانسه است اما شهرهای لیون، موناکو و مارسی را نمی‌توان فراموش کرد.

معروف‌ترین رستوران‌ها دنیا و بزرگ‌ترین سرآشپزهای جهان فرانسوی هستند و غذا چیزی است که به تور فرانسه طعمی متفاوت می‌دهد. با همه این ویژگی‌ها جای تعجب ندارد که تورهای فرانسه باعث شوند که فرانسوی‌ها سومین کشور پردرآمد گردشگری در جهان باشند. پاریس، عروس شهرهای دنیا است . در هر گوشه از این شهر همیشه زوج‌های جوانی می‌بینید که دست در دست یکدیگر قدم می‌زنند. همین ویژگی است که باعث شده مخاطب اصلی تور فرانسه و تور پاریس جوان‌ترها باشند هرچند فرانسه برای هر سنی، چیزی برای ارائه کردن دارد.

شما با انتخاب تور فرانسه می‌توانید در جمع 45میلیون گردشگری باشید که سالانه این کشور را به‌عنوان مقصد خود انتخاب می‌کنند.  برای بازدید از سرزمین شعر و عشق می‌توانید با تورهای فرانسه نگین پرواز پارس همراه باشید.