تور گرجستان

 

اولین چیزی که در تور گرجستان نظر شما را جلب می‌کند زیبایی‌های طبیعت است. وقتی برای اولین بار در تور گرجستان مسیر تفلیس- باتومی را می‌بینید کوه‌های قفقاز شما را مبهوت خواهد کرد. اگر هیچ تصوری از گرجستان و تور گرجستان در ذهن ندارید بهتر است آمیزه‌ای از بهترین تورهای گردشگری طبیعت، مردمان مهمان‌نواز گرجستان و تفلیس و سواحل زیبا را مجسم کنید تا برای یکی از بهترین تورهای گردشگری جهان آماده باشید. روز به روز بر محبوبیت تور گرجستان نه‌تنها برای آسیایی‌ها بلکه برای اروپایی‌ها نیز افزوده می‌شود. گرجستان اگرچه بین آسیا و اروپا قرارگرفته اما دوست دارد خود را بالکنی برای اروپا معرفی کند، بالکنی با منظره‌ای سرسبز رو به آسیا.

هرکسی تور گرجستان را تجربه کرده به یک نقطه مشترک اشاره می‌کند: مردم مهمان‌نوازی که در قلب شما جای می‌گیرند. بازارهای سنتی گرجستان عامل دیگری است که تور گرجستان را دوست‌داشتنی می‌کند. فروشندگانی بالباس‌های سنتی که باید بر سر قیمت با آنها چانه بزنید و لحظات شیرینی را تجربه کنید. در گردش تور گرجستان، کوچه پس‌کوچه‌های باریک و طولانی تفلیس را فراموش نکنید.

نگین پرواز پارس با بیش از 10سال سابقه در ارائه‌های تورهای متنوع داخلی و خارجی، بسته‌های متفاوت تور گرجستان را متناسب با نیازهای شما آماده کرده است. 

تور گرجستان 3 شب

تور گرجستان 3 شب

شروع تور: ویژه پاییز 98