تور اندونزی

 

اندونزی سرزمینی پهناور است که از تعداد زیادی جزیره تشکیل شده است. آنچه تور اندونزی را شگفت‌انگیز می‌کند این است که در هر گوشه آن می‌توان تجربه‌ای شگفت انگیزی داشت. از تجربه سواحل شنی بی نهایت زیبا در تور اندونزی گرفته تا دیدار از آتشفشان های جزیره بالی در تور بالی. از گردش در طبیعت بکر در تور اندونزی تا غرق شدن در پایتخت پرجنب و جوش یعنی جاکارتا. تور اندوزی برای هر سلیقه ای، جاذبه‌ای فراهم کرده است.

جدای از اینها، در تور اندوزی نباید طبیعت زیبای بالی را نادیده گرفت، طبیعتی که میزبان گونه‌های متنوع جانوری است. جانورانی که در هیچ کجای دیگر دنیا نمی‌توانید آنها را ملاقات کنید. یکی از حیرت‌انگیزترین آنها، اژدهای کومودو است. در کنار همه اینها، اندونزی کشور ارزانی است و تور اندونزی ارزان تمام می‌شود. هتل‌های شیک اندونزی قیمت مقرون به‌صرفه‌ای دارد و برای افرادی که به سفر ارزان اهمیت می‌دهند، یک مقصد گردشگری محبوب است. البته این را فراموش نکنید که با یک‌بار امتحان کردن تور اندونزی، نمی‌توان همه زیبایی‌های جزیره‌های گوناگون آن را دید.

نگین پرواز پارس با بیش از 10سال سابقه در ارائه‌های تورهای متنوع داخلی و خارجی، بسته‌های متفاوت تور اندونزی را متناسب با نیازهای شما آماده کرده است. 

صفحه مورد نظر پیدا نشد!