تور اصفهان

 

سال‌هاست که جهان این جمله را می‌شناسد و بارها آن را تایید کرده است: «اصفهان، نصف جهان است.» اصفهان سومین شهر پرجمعیت و دومین شهر گردشگر پذیر ایران است. یکی از زیباترین شهرهای ایران که مقصد مهم گردشگری خارجی کشور محسوب می‌شود. به این ترتیب جای تعجب ندارد که تورهای اصفهان جزو پربازدیدترین تورهای کشورمان باشد. اصفهان گوشه‌ای از تاریخ ایران و نمایی کامل از معماری ایرانی اسلامی است. جایی که رنگ‌ها و نورها به هم پیوند می‌خورد و تاریخ پیش روی شما قرار می‌گیرد. تور اصفهان تنها به اماکن تاریخی خلاصه نمی‌شود بلکه بازارهای سنتی، صنایع‌دستی و غذاهای بی‌نظیر آن را تکمیل می‌کند.

هر گردشگر خارجی که در تور اصفهان، عمارت عالی قاپوی اصفهان، سی‌وسه پل اصفهان و مسجد شیخ لطف‌الله را از نزدیک دیده چیزی جز تحسین و شگفتی از زبانش شنیده نشده است. بریونی، کله جوش، حلیم بادمجان و کباب مشتی طعم‌های ویژه‌ای به تور اصفهان می‌بخشند. خرید گز، پولکی و سوهان اصفهان را به برنامه تور اصفهان اضافه کنید تا تور اصفهان شما خوشمزه‌تر و تکمیل‌تر شود. در اصفهان با لیستی از هتل‌های ارزان تا هتل‌های لوکس مواجه خواهید شد که قیمت تور اصفهان بر اساس آنها به دسته‌های تور ارزان اصفهان و تورهای لوکس اصفهان تقسیم می‌شوند.

نگین پرواز پارس با بیش از 10سال سابقه در ارائه‌های تورهای متنوع داخلی و خارجی، بسته‌های متفاوت تور اصفهان را متناسب با نیازهای شما آماده کرده است.

صفحه مورد نظر پیدا نشد!