تور ایتالیا

 

ایتالیایی‌ها پرحرف‌ترین مردم اروپا هستند. مردمانی پرشور با سابقه و تاریخی جذاب. ایتالیا یکی از محبوب‌ترین مقاصد توریستی دنیا است و تور ایتالیا یکی از جذاب‌ترین تورهای آژانس‌های گردشگری. فرهنگ و هنر غنی و تاریخ باشکوه امپراتوری روم باستان طرفداران بسیاری از سراسر دنیا دارد و یکی از جذابیت‌های تور ایتالیا است. به علاوه مد و لباس در ایتالیای مدرن علاقمندان بی‌شماری دارد و به‌طوری که برچسب «ساخت ایتالیا» افراد زیادی را حتی در سرزمین‌های خودشان وسوسه می‌کند. خرید در ایتالیا جذابیت تور ایتالیا را بیشتر می‌کند. همه این جذابیت‌ها به کنار، ایتالیا زادگاه دو غذای بسیار محبوب است: پیتزا و پاستا. به خاطر تجربه این غذاها هم که شده باید سری به تور ایتالیا زد. ایتالیا تورهای جذابی را مانند تور رم، تور میلان، تور فلورانس و تور ونیز شامل می‌شود.

هر شهری در ایتالیا جذابیت‌های خود را دارد و نزدیکی شهرها باعث می‌شود که تور ایتالیا هرروز برای شما ویژگی و جذابیتی متفاوت داشته باشد. حتی پرانرژی‌ترین گردشگران نیز نمی‌توانند انتظار داشته باشند تمام زیبایی‌های ایتالیا را تنها با امتحان یک‌بار تور ایتالیا، تجربه کنند.

آژانس هواپیمایی نگین پرواز پارس با بیش از 10سال تجربه در زمینه ارائه تورهای داخلی و خارجی، مناسب‌ترین تورهای ایتالیا را برای شما تدارک دیده است.