تور جیپور

 

تور جیپور به عنوان یکی از سه راس مثلث طلایی گردشگری هندوستان در کنار دهلی و آگرا، یکی از برجسته‌ترین شهرهای توریستی جهان است. جیپور، بزرگ‌ترین شهر و مرکز ایالت راجستان هند، با قلعه‌ها و قصرهای جذابش به زیبایی هر چه تمام‌تر گذشته پادشاهی و باشکوه خود را به تصویر کشیده است. بنابراین تور جیپور سفری جذاب به تاریخ است. جیپور شهری است که ساختمان‌های صورتی‌رنگ بافت قدیمی‌اش، جلوه وصف‌ناپذیری به آن بخشیده است. ساختمان قصر شهر در مرکز جیپور با باغ‌ها، حیاط‌ها و موزه‌های درخور توجه اش، چشم‌ها را محو تماشای خود می‌کند. معماری زیبا، فرهنگ غنی،  پارچه‌ها و جواهرات درخشان گردشگران داخلی و خارجی زیادی را به جیپور می‌کشاند. شهری که به شهر رنگ‌ها و فستیوال‌ها معروف است.

زیبایی تور جیپور تنها به ساختمان‌هایش ختم نمی‌شود. جاذبه‌های شهر جیپور اگر از بالای کوه‌های آراولی و از روی قلعه عظیم ناهارگر به شهر بنگرید بیشتر مشخص می‌شود و شما بیش از پیش شیفته جیپور می‌شوید. در تور جیپور از قلعه‌های آمبر و جایگر دیدن کنید.

نگین پرواز پارس با بیش از 10سال سابقه در ارائه‌های تورهای متنوع داخلی و خارجی، بسته‌های متفاوت تور جیپور را متناسب با نیازهای شما آماده کرده است.

صفحه مورد نظر پیدا نشد!