تور ژاپن

 

 

چیزهایی که در ژاپن در نگاه اول چشم شما را می‌گیرد تکنولوژی پیشرفته در کنار رفتار سنتی مردم، شهرهای شلوغ در کنار نظم مثال‌زدنی، نورها و رنگ‌ها در کنار زیبایی‌های طبیعی است. در تور ژاپن شما مردمانی را می‌بینید که باوجود فرهنگ بسیار متفاوت با آنها احساس راحتی و دوستی می‌کنید. تور ژاپن می‌تواند برای شما بارها و بارها سورپرایز داشته باشد. در تور ژاپن به ملاقات فرهنگ بودایی، معابد تاریخی، امکانات تکنولوژیک خارق‌العاده و دنیایی شبیه به آینده خواهید رفت.

در تور ژاپن گویی به آینده سفر کرده‌اید، مکانی بسیار متفاوت اما با احساس امنیت بالا. شاید در تور ژاپن دو چیز بسیار مهم را بیاموزید که در ایران چندان اهمیت ندارند: اول زمان، برای ژاپنی‌ها ثانیه‌ها واقعا به اندازه طلا ارزش دارد. استفاده از اتوبوس و قطار در تور ژاپن به شما نشان می‌دهد که ژاپنی تا چه حد سرموقع هستند و امکان ندارد که تاخیر داشته باشند. دوم مکان، ژاپن نسبت به جمعیتش کشور کوچکی محسوب می‌شود بنابراین جا به‌اندازه کافی وجود ندارد بنابراین در تور ژاپن هتل‌های بزرگی نخواهید دید هرچند که در شیک بودن هیچ کم و کاستی‌ای ندارند.

آژانس هواپیمایی نگین پرواز پارس با بیش از 10سال تجربه در زمینه ارائه تورهای داخلی و خارجی، مناسب‌ترین تورهای ژاپن را برای شما تدارک دیده است.

 

صفحه مورد نظر پیدا نشد!