تور کیش

 

انتخاب شدن کیش به عنوان اولین منطقه آزاد تجاری و اقتصادی ایران در سال 1361، نقطه تحولی برای این جزیره زیبا بود. این کار درهای رونق و توسعه را به سرعت بر روی مرزهای کیش باز کرد. رونقی که اثرات آن را امروزه به خوبی می‌توان مشاهده کرد. مناطق گرمسیری و ساحلی همواره در میان گردشگران سراسر جهان از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است و تور کیش با سواحل زیبا و وسیع‌اش می‌تواند به اوج موفقیت در منطقه برسد.  جزیره‌ زیبای ‌کیش یکی از بهترین مقاصد گردشگری نمونه در ایران است که به خصوص در فصول سرد سال طرفداران بی‌شماری دارد. 

جزیره‌ی کیش یکی از جزایر و توابع شهرستان بندر لنگه در استان هرمزگان است که موقعیتی بسیار مهم دارد. آب‌های شفاف و زلال کیش، مراکز خرید لوکس و گران قیمت کیش و هتل‌های مجلل و پر از امکانات، امکان انجام ورزش‌های آبی مفرح و حیات دریایی متنوع، از کیش مقصدی به یاد ماندنی ساخته‌اند.روانه شدن بیش از یک میلیون گردشگر در طول سال به سوی جزیره کیش به خوبی اهمیت زیاد آن و محبوبیت تورهای کیش را نشان می‌دهد. خوشبختانه این میزان از حضور گردشگر باعث شده است که این جزیره از زیرساخت‌های گردشگری مناسبی برخوردار باشد. بسته به خواست خودتان، می‌توانید تورهای ارزان کیش یا تورهای لاکچری کیش را انتخاب کنید و به این ترتیب با لیستی بلندبالا از هتل‌های ارزان کیش یا هتل‌های چندستاره کیش مواجه خواهید شد.

نگین پرواز پارس با بیش از 10سال سابقه در ارائه‌های تورهای متنوع داخلی و خارجی، بسته‌های متفاوت تور کیش را متناسب با نیازهای شما آماده کرده است. 

 

صفحه مورد نظر پیدا نشد!