تور مالدیو

 

احتمالا اولین بار نام مالدیو را وقتی شنیدید که تیم ملی فوتبال کشورمان آنها را دو رقمی کرد. مالدیوی‌ها اما اگر فوتبال را کنار بگذارند، کشور فوق‌العاده‌ای خواهند بود. در تورهای مالدیو این کشور را تکه‌ای از بهشت معرفی می‌کنند. شما هم اگر در تور مالدیو هتل‌های لوکس مالدیو، سواحل آرام مالدیو، آب‌های زلال مالدیو و جانوران زیبای جزایر مالدیو را ببینید با این نظر موافقت خواهید کرد. تور مالدیو بهترین فرصت برای رهایی از زندگی روتین و مشغله‌های روزمره است. تور مالدیو فرصتی برای تجربه جاذبه‌های متنوع و زندگی در مکان‌های مدرن و لوکس است که با بافت سنتی شهرها و روستاهای اطراف ترکیب شده است.

بهترین و متفاوت‌ترین غذاهای دریایی را می‌توانید در تور مالدیو تجربه کنید. غذاهایی که ترکیب اصلی آنها میگو، ماهی و برنج است. اگر از ماهیگیری، قایق‌سواری، غواصی، والیبال ساحلی و گرفتن حمام آفتاب لذت می‌برید تور مالدیو بهترین انتخاب برای شماست. هرچند برای دیدن عجایب زیر آب‌های مالدیو نیازی ندارید که غواصی بلد باشید چرا که در تور مالدوی با اسنورکلینگ می‌توانید وارد آب شده و دیدنی‌های جدید را به شکلی نوین تجربه کنید.

آژانس هواپیمایی نگین پرواز پارس با بیش از 10سال تجربه در زمینه ارائه تورهای داخلی و خارجی، مناسب‌ترین تورهای مالدیو را برای شما تدارک دیده است

صفحه مورد نظر پیدا نشد!