تور مشهد

 

مشهد دومین شهر پهناور، دومین شهر پرجمعیت ایران و مرکز استان خراسان رضوی است. این شهر چهارمین پایتخت در تاریخ معاصر ایران بوده و اکنون با بودن «حرم امام رضا» در آن، مقصد نخست مسافران زائر شیعه ایرانی و خاورمیانه‌ای شمرده می‌شود و «پایتخت معنوی ایران» لقب گرفته است.

بخش بسیار زیادی از زائرین و مسافرینی که قصد سفر به شهر مشهد مقدس، این قطعه از بهشت کره خاکی را به شوق زیارت بارگاه ملکوتی ولی نعمت خراسانی‌ها حضرت علی ابن موسی‌الرضا (ع) را دارند، تورهای مشهد را برمی‌گزینند. تحقیقات حوزه گردشگری در ایران نشان می‌دهد که بارگاه مقدس امام هشتم بیشترین درصد گردشگر را با تورهای مشهد به کشور جذب کرده است. شاید به‌سختی بشود یک ایرانی پیدا کرد که حداقل یک‌بار در عمرش به مشهد مشرف نشده باشد. بااین‌حال تور مشهد اسرار زیادی در دل دارد. در فاصله چند کیلومتری از شهر مشهد، شهر تاریخی توس قرار دارد که آرامگاه حکیم سخن ابوالقاسم فردوسی است. تور مشهد به معنای قرار گرفتن در برابر انتخاب گسترده‌ای از هتل‌هاست. از هتل‌های ارزان مشهد تا هتل‌های گران و لوکس مشهد. از هتل‌های اطراف شهر مشهد تا هتل‌های مجاور حرم.

نگین پرواز پارس با بیش از 10سال سابقه در ارائه‌های تورهای متنوع داخلی و خارجی، بسته‌های متفاوت تور مشهد را متناسب با نیازهای شما آماده کرده است. 

صفحه مورد نظر پیدا نشد!