تور مکزیک

 

تاریخ طولانی و شگفت‌انگیز با آثاری به‌جامانده از تمدن‌های باستانی، مردمی مهربان و مهمان‌نواز با غذایی لذیذ و طعم‌های فراموش‌نشدنی، جاری بودن شور و شوق زندگی در همه‌جا و نوای شاد موسیقی در کوچه و پس‌کوچه‌ها؛ همه اینها از مکزیک کشوری زیبا و متنوع می‌سازد و تور مکزیک را جذاب و پرطرفدار می‌کند. در تور مکزیک می‌توانید در آثار به‌جامانده از تمدن مایا قدم بزنید و جهانی از رمز و راز را تجربه کنید، در جنگل‌های انبوه مکزیک آوای هزاران طوطی را بشنوید و در شهرهای شلوغ و مدرن مکزیک با جاذبه‌های دنیای مدرن روبرو شوید.

جشن‌ها و آئین‌های مختلفی در ایام مختلف در مکزیک برگزار می‌شود که می‌توان تور مکزیک را تکمیل کند. جشن‌هایی که هرکدام افسانه‌ای شنیدنی پشت خود دارند و به همراه خوراکی‌ها و نوشیدنی‌های متنوع طعم و رنگی خاص به خود می‌گیرند. تور مکزیک بر اساس غذاهای خیابانی‌اش یکی از متنوع‌ترین و جذاب‌ترین تورهای جهان است. یادتان باشد در تور مکزیک حتما شکلات، قهوه، ذرت و مرغ سوخاری را امتحان کنید. ممکن است فکر کنید که همه اینها در کشور خودمان هم یافت می‌شود اما در تور مکزیک تمام این غذاهای عادی شکل و طعمی متفاوت دارند و به‌گونه‌ای دیگر طبخ می‌شوند.

شرکت نگین پرواز پارس با بیش از 10سال سابقه در برگزاری تورهای داخلی و خارجی آماده است تا بهترین و متنوع‌ترین بسته‌های تور مکزیک را در اختیار شما علاقه‌مندان به گردشگری قراردهد.

 

صفحه مورد نظر پیدا نشد!