تور مراکش

 

سکانسی از فیلم کازابلانکا را به یاد بیاورید تا برای انتخاب تور مراکش وسوسه شوید. کار با کازابلانکا تمام نمی‌شود؛ لورنس عربستان، مومیایی، گلادیاتور، پادشاهی بهشت و قسمت‌هایی از سریال بازی تاج‌وتخت همگی در مراکش فیلم‌برداری شده‌اند. مراکش یا کشور سرخ یکی از مهم‌ترین مقصدهای تورهای گردشگری قاره آفریفا است. کشور سرخ به مانند واهه‌ای زیباست که از میان بیابان سر برآورده است. واهه‌‌ای سرشار از زیبایی، آرامش و آداب و رسوم متفاوت، تضادهای گوناگون و رازهای جذاب.

شترسواری، خوردن خرما در سایه‌ی نخل، پوشیدن لباس‌های محلی ابریشمین و تماشای رقص‌های محلی در کنار هتل‌های لوکس و شیک، تور مراکش را ناب می‌کنند. جاذبه‌های تور مراکش با دیدار از آثار تاریخی متعدد، غذاهای لذیذ محلی، خرید در بازارهای سنتی و کوه‌نوردی در رشته‌کوه اطلس تکمیل می‌شود. در تور مراکش هیچ‌وقت حوصله‌تان سر نمی‌رود. تک‌تک لحظات سفر به مراکش جاذبه‌ای برای شگفت‌زده کردن شما دارد.

شرکت نگین پرواز پارس با بیش از 10سال سابقه در برگزاری تورهای داخلی و خارجی آماده است تا بهترین و متنوع‌ترین بسته‌های تور مراکش را در اختیار شما علاقه‌مندان به گردشگری قرار دهد.

 

صفحه مورد نظر پیدا نشد!