تور مسکو

 

مسکو شهری است که بارها تاریخ جهان آنجا نوشته شده است؛ از آن نام‌هایی که فقط شنیدنش هم می‌تواند آدم را به هیجان بیاورد. مسکو، پایتخت اسرارآمیز امپراتوری تزارهاست؛ شهر ایوان مخوف و استالین؛ شهر چخوف و داستایوفسکی و شهر اپرا و باله و تئاتر. بین دیدنی‌های تور مسکو اگر قرار است فقط یکی را ببینید، بی‌شک ارگ پرشکوه کرملین است که با قصرها و کلیساها و برج‌های چندصد‌ساله‌اش نماد روسیه محسوب می‌شود. آنسوی کرملین تور مسکو شما را به دیدن میدان سرخ و کلیسای سنت باسیل می‌خواند. برج و باروهایی با نقش‌و‌نگارهایی رنگارنگ که هوش از سرتان می‌برند. بعد از آن می‌توان تور مسکو را با آرامگاه لنین، موزه‌ها، گالری‌های هنری خیره‌کننده و تئاتر بولشوی ادامه داد.

هیجان تور مسکو با خرید در مسکو و رفتن به سراغ بوتیک‌ها و فروشگاه‌های بزرگ خیابان پتروسکا و به خصوص قسمت پیاده‌راه آن یعنی استلسنیکف صدچندان می‌شود. یکی از جاذبه‌های تور مسکو، شب‌های نورانی و پرهیجانی آن است. غذا خوردن هم جز خوشی‌های تور مسکو است. غذاهای سنتی مسکو را باید امتحان کرد.

نگین پرواز پارس با بیش از 10سال سابقه در ارائه‌های تورهای متنوع داخلی و خارجی، بسته‌های متفاوت تور مسکو را متناسب با نیازهای شما آماده کرده است.

صفحه مورد نظر پیدا نشد!