تور پاتایا

 

چطور می‌شود یک شهر کوچک ساحلی به مقصد مهمی در گردشگری تبدیل شود؟ تایلندی‌ها با شهر ساحلی کوچک پاتایا در ساحل شرقی خلیج تایلند کاری کرده‌اند که تور پاتایا تبدیل به تجربه‌ای بی‌نظیر از گشت و گذار در سواحلی زیبا شود. تور پاتایا جاذبه‌های زیادی مانند جزایر مرجانی، باغ‌های زیبا، مراکز فرهنگی و موزه‌های دیدنی در برابر شما قرار می‌دهد.

پاتایا با استفاده از موقعیت جغرافیایی خود، به عنوان نزدیک‌ترین تفرجگاه ساحلی در نزدیکی بانکوک با دسترسی آسان، سالانه میزبان 5 میلیون گردشگر است. جاذبه‌های طبیعی زیبا و دلفریب در کنار هتل‌های ارزان پاتایا، غذاهای خوشمزه و ارازن پاتایا مقصدی شگفت‌انگیز و مقرون به صرفه برای شما فراهم کرده است. در تور پاتایا می‌توانید از کوه بودا، دریاچه نقره‌ای، تورهای دوچرخه‌سواری، ورزش‌های ساحلی، ورزش‌های آبی و غواصی بهره برده و لذت ببرید. در تور پاتایا برای عاشقان طبیعت هم امکانی تدارک دیده شده است. شما می‌توانید در تور پاتایا به سراغ روستای فیل‌ها بروید با فیل‌ها بازی کنید، فیل سواری کنید و به آنها غذا بدهید.

آژانس هواپیمایی نگین پرواز پارس با بیش از 10سال تجربه در زمینه ارائه تورهای داخلی و خارجی، مناسب‌ترین تورهای پاتایا را برای شما تدارک دیده است

صفحه مورد نظر پیدا نشد!