تور پوکت

 

پوکت بزرگ‌ترین جزیره تایلند است. وقتی صحبت از جزیره می‌شود بی‌اختیار یاد سواحل وسیع و دریای نیلگون می‌افتید. تور پوکت بهشت عاشقان ساحل و غواصان حرفه‌ای است که مشتاقانه خود را به ماسه‌های سفید و آب‌های شیشه‌ای دریای آندامان می‌سپارند. ساحل پوکت سرشار است از هیاهو و جنب‌و‌جوش. در تور پوکت غواصی زیر آب‌های شفاف، گل سرسبد تفریحات دریایی است و گشت زدن در دریا با قایق‌های چوبی پارویی لذتی فراموش‌نشدنی‌ برای شما فراهم می‌کند. تور پوکت اما تنها به  ساحل و دریا ختم نمی‌شود بلکه معبد زیبای چالونگ، آکواریوم پوکت و باغ وحش پوکت هم مکان‌هایی است که باید در برنامه خود بگنجانید. در تور پوکت می‌توانید از برنامه‌های شبانه‌ی آتش‌بازی، رقص فیل‌ها و بازار صنایع دستی آن لذت ببرید و با گوشه‌ای از فرهنگ تایلند آشنا شوید.

اگر پس از همه این سرگرمی‌ها، هوس خرید به سر شما زد، تور پوکت با مراکز خریدی زیبایی مانند جانگ‌سیلون در خدمت شماست در امتداد ساحل پاتونگ هم می‌توانید زیورآلات سنگی زیبایی را به عنوان سوغات بخرید. در پوکت هم مثل بقیه تایلند، همه جور غذا پیدا می‌شود، اما غذاهای محلی و آب‌میوه‌های استوایی را حتما امتحان کنید.

آژانس هواپیمایی نگین پرواز پارس با بیش از 10سال تجربه در زمینه ارائه تورهای داخلی و خارجی، مناسب‌ترین تورهای پوکت را برای شما تدارک دیده است.

صفحه مورد نظر پیدا نشد!