تور قشم

 

قشم بزرگ‌ترین جزیره ایران و خلیج فارس است که در تنگه هرمز واقع شده. این جزیره در چند دهه اخیر آرام آرام به مکانی توریستی و گردشگری بدل شد تا تور قشم تبدیل به یکی از تورهای محبوب ایران شود. در تور قشم می‌توانید بازارها و دیدنی‌های طبیعی را در یکجا داشته باشید. از هر طرف که نگاه کنید قشم مقصد سفر جذابی است و تور قشم بسیار مفرح خواهد بود. ساحل و جنگل و غار و مرکزخریدهای رنگارنگ قشم، هر گردشگری را خرسند و شادمان روانه شهر خود‌ می‌کند.

 تور قشم با جنگل‌های حرا، غارهای خوربس، تنگه چاهکوه، دلفین‌های آبی خلیج فارس، دره ستاره‌ها، جزایرناز و غار نمکدان، یگانه و دیدنی است. می‌توانید در تور قشم و ساحل پهناور قشم می‌توانید انواع ساحل‌های دریایی را مشاهده کنید. ساحل‌های شنی و ماسه‌ای و ساحل‌های پوشیده از صخره. تور قشم با انواع هتل‌ها و اقامتگاه‌های مختلف تکمیل می‌شود تا شما بر اساس توان خود هتل‌های لوکس قشم یا هتل‌های ارزان قشم را انتخاب کنید و گزینه تورهای ارزان قشم یا تورهای لاکچری آن پیش روی شماست. غذاهای محلی، غذاهای دریایی و طعم‌ها و ادویه‌جات متفاوت را می‌توانید در تور قشم امتحان کنید.

نگین پرواز پارس با بیش از 10سال سابقه در ارائه‌های تورهای متنوع داخلی و خارجی، بسته‌های متفاوت تور قشم را متناسب با نیازهای شما آماده کرده است.    

صفحه مورد نظر پیدا نشد!