تور صاباح

 

تاریخ طبیعی عجیب و متفاوت، مکان بی‌نظیر برای تجربه‌های ماجراجویانه، سواحل بسیار بکر و زیبا، جزایر و صخره‌های مرجانی، میراث فرهنگی غنی و مهمان‌نوازی گرم و مردم صاباح، امکانات و خدمات حرفه‌ای عواملی هستند که تور صاباح را هیجان‌انگیز می‌کنند. طیف گسترده‌ای از محل اقامت از خانه‌های روستایی گرفته تا هتل‌های 5 ستاره و شیک، ترکیب جنگل‌های انبوه بکر و سرسبز پرتکاپو با حیات‌وحش منحصربه‌فرد و جالب، در تور صاباح یک بهشت گرمسیری سرشار از شن و ماسه‌های لطیف و منظره آب‌های شفاف و پاک و غذاهای فوق‌العاده برای شما فراهم می‌کند. همه این‌ها در دل جزیره‌ای در آسیای جنوب شرقی بنام جزیره صاباح قرار دارد که همه‌ساله گردشگران متعددی را با تور مالزی و تور صاباح روانه این جزیره زیبا می‌کند.

نکته دیگری که جزیره صاباح را جذاب می‌کند تنوع فرهنگی است. به علت مهاجرت اقوام مختلفی از کشورهایی چون چین، هند، کره، فیلیپین، برونئی و ... فرهنگی متنوع و چند مذهبی در این جزیره دیده می‌شود که تور صاباح می‌تواند شما را با سنت‌های متفاوت این شهر آشنا کند.

نگین پرواز پارس با بیش از 10سال سابقه در ارائه‌های تورهای متنوع داخلی و خارجی، بسته‌های متفاوت تور صاباح را متناسب با نیازهای شما آماده کرده است. 

صفحه مورد نظر پیدا نشد!