تور سامویی

 

سامویی جزیره‌ای در تایلند است که تا چندسال حتی پیش لوله کشی آب هم نداشت. مردم سامویی را فقط با نارگیل می‌شناختد و به آن لقب جزیره نارگیل داده بودند. سامویی یکی از بزرگ‌ترین صادرکنندگان نارگیل در جهان است و ماهانه 2 میلیون عدد نارگیل صادر می‌کند. اما اهمیت صنعت گردشگری باعث شد تایلند با سرمایه‌گذاری روی این جزیره زیبا و خوش‌ آب‌وهوا در عرض چند سال این جزیره را کاملا متحول کرده و تبدیل به یک مقصد گردشگری کند. تور سامویی حالا به فهرست تورهای محبوب اضافه شده است تا سومین جزیره بزرگ تایلند غیر از نارگیل چیزهای زیادی برای عرضه کردن داشته باشد.

در تور سامویی جاذبه‌های طبیعی نخستین چیزی است که چشم شما را می‌گیرد. تور سامویی شامل دیدار از جزایر مرجانی، آبشارها و صخره‌هایی جذاب و دیدنی است. جزیره پنگان، جزیره دائو و پارک دریایی انگ تونگ برخی از جاذبه‌های تور سامویی است. قایق سواری در پارک ملی موکوآنگستانگ در سامویی، تفریحی است که تا همیشه در ذهن شما باقی می‌ماند.

نگین پرواز پارس با بیش از 10سال سابقه در ارائه‌های تورهای متنوع داخلی و خارجی، بسته‌های متفاوت تور سامویی را متناسب با نیازهای شما آماده کرده است.

صفحه مورد نظر پیدا نشد!