تور شیراز

 

همین دو شاعر بزرگ کشورمان یعنی حافظ و سعدی شیرازی هستند، خود دلیلی بر این است که شیراز شهر راز است و در بهار گوشه‌ای از بهشت. تور شیراز در اردیبهشت را حتما تجربه کنید چرا که اردیبهشت شیراز هر نفس وجودت از عطر بهارنارنج پر می‌شود. شیراز شهر شعر است و در هر وجب آن حال و هوای شعرهای حافظ و سعدی پیچیده است.

شیراز یکی از شهرهای قدیمی ایران است و می‌توان آن را از برترین شهرهای گردشگرپذیر کشور عزیزمان ایران دانست. شیراز پر از جاذبه‌های  تاریخی، طبیعی و ادبی است و برای هر سلیقه‌ای چیزی برای سرگرمی دارد. مردم این شهر نیز مهمان‌نواز هستند و با روی باز از گردشگران پذیرایی می‌کنند. برای اثبات این روی گشاده کافی است بستنی و فالوده شیرازی را امتحان کنید و غذاهای شیرازی را در رستوران‌های شیراز سفارش دهید.  اماکن تاریخی شیراز را در تور شیراز فراموش نکنید و برای دیدن گوشه‌ای از فرهنگ و تاریخ ایران تور شیراز با سر زدن به تخت جمشید تکمیل می‌شود. تور شیراز با هتل‌های ارزان و هتل‌های شیک آن گزینه‌های زیادی پیش روی شما قرار می‌دهد که می‌توانید بر اساس بودجه خود تورهای ارزان شیراز یا تورهای مجلل شیراز را انتخاب کنید.

نگین پرواز پارس با بیش از 10سال سابقه در ارائه‌های تورهای متنوع داخلی و خارجی، بسته‌های متفاوت تور شیراز را متناسب با نیازهای شما آماده کرده است.   

 

 

صفحه مورد نظر پیدا نشد!