تور آفریقای جنوبی

 

کشوری که وطن یکی از بزرگ‌ترین مبارزان راه آزادی است حتما جای زیبایی برای دیدن است. نلسون ماندلا آفریقای جنوبی را از آپارتاید نجات داد تا آفریقای جنوبی و تور آفریقای جنوبی با جاذبه‌های دیدنی فوق‌العاده، اماکن گردشگری یگانه، حیات وحش متنوع و پوشش گیاهی خاص به مقصد گردشگری مهمی تبدیل شود. وقتی درباره تورهای لوکس صحبت می‌کنیم اکثر مردم یاد اروپا می‌افتند اما واقعا به دنبال یک تور لوکس و فوق العاده به یاد ماندنی هستید، تور آفریقای جنوبی بهترین گزینه برای شما است. مناظر بکر طبیعی و دیدار حیوانات در محیط طبیعی تجربه ای زیبا و لذت بخش است که در تور آفریقای جنوبی کسب کرده و به سختی آن را فراموش خواهید کرد.

تور ژوهانسبورگ یعنی سرک کشیدن به یکی از قطب های فرهنگی پر جنب و جوش دنیا. گالری هنری اصلی ژوهانسبورگ کلکسیون وسیعی از آثار و نقاشی های هنرمندان مشهور جهان مانند پیکاسو، مانه، دگا و پیزارو را به نمایش می گذارد. تور کیپ تاونبا سواحل خیره کننده‌اش شما را مجذوب می‌کند. در تور آفریقای جنوبی این شانس را دارید که در کنار آبهای آرام از دیدن پنگوئن های آفریقائی لذت ببرید. در کیپ تاون امکان ندارد که حوصله‌تان سر برود، اسکله های شلوغ ویکتوریا و آلبرت، اماکن فرهنگی، سواحل زیبا، باغات گل و گیاه همگی مواردی هستند که تور افریقای جنوبی را برای گردشگران بسیار جالب و مهیج می‌کند.

شرکت نگین پرواز پارس با بیش از 10سال سابقه در برگزاری تورهای داخلی و خارجی آماده است تا بهترین و متنوع‌ترین بسته‌های تور آفریقای جنوبی را در اختیار شما علاقمندان به گردشگری قراردهد.

صفحه مورد نظر پیدا نشد!