تور سن پترزبورگ

 

سن‌پترزبورگ دومین شهر بزرگ روسیه و قلب تپنده فرهنگ و هنر این کشور است؛ راستش را بخواهید، عجیب است که منطقه‌ای به این کوچکی، خاستگاه بزرگ‌ترین و مهم‌ترین جنبش‌های هنری و فرهنگی روسیه و جهان باشد. سن‌پترزبورگ زادگاه باله‌ی روسی، خانه‌ی غول‌هایی ادبی مثل پوشکین و داستایوسکی و موطن آهنگ‌سازانی مثل شُستاکویچ و راخمانیُف است. در تور سن‌پترزبورگ این توان نوآوری و ابداع را می‌توانید در سبک‌های هنریِ جدید متداول در سن‌پترزبورگ و حتی در سبک آشپزیِ رستوران‌هایش هم ببینید.

آنچه در تور سن‌پترزبورگ چشم شما را خیره می‌کند شهری پر از کانال‌های آبی تاریخی است که آدم را یاد شب‌های روشن داستایوفسکی، پترکبیر و تابلوهای نقاشی موزه‌ها می‌اندازد. محلی‌ها، خیلی ساده و خودمانی، به سن‌پترزبورگ می‌گویند «پیتر». سن‌پترزبورگ در عمر نسبتا کوتاه ۳۰۰ ساله‌اش اسم‌های دیگری هم داشته است؛ اسم‌هایی مثل پتروگراد یا لنین‌گراد داشته است؛ یادگاری از پترکبیر و لنین. در تور سن‌پترزبورگ مجموعه‌ حیرت‌انگیزی از موزه‌ها و آثار هنری را پیدا می‌کنید: گرند پَلِس، کاخ زمستانی، کلیساهای کازان و سن ایزاک و موزه بی‌نظیر هرمیتاژ که لقب لوور شرق گرفته.

تنوع رستوران‌ها و قیمت و کیفیت‌ِ غذاهای این شهر در روسیه بی‌نظیر است و از جاذبه‌های تور سن‌پترزبورگ. اینجا می‌توانید رستوران‌هایی با حال و هوای ویژه پیدا کنید، هزینه‌ای معقول بپردازید و غذایی عالی نوش جان کنید. در تور سن‌پترزبورگ از بین غذاهای سن‌پترزبورگ، بیف‌استروگانف، سوپ بورش و پلمنی را حتما بچشید.

نگین پرواز پارس با بیش از 10سال سابقه در ارائه‌های تورهای متنوع داخلی و خارجی، بسته‌های متفاوت تور سن‌پترزبورگ را متناسب با نیازهای شما آماده کرده است.

صفحه مورد نظر پیدا نشد!