تور تایلند

 

بی‌دلیل نیست که تور تایلند جزو محبوب‌ترین تورهای جهانی است. کافی است به نام این کشور توجه کنید: «تایلند به معنای سرزمین لبخند است.» علاوه بر این چیزهایی که تور تایلند را بسیار جذاب می‌کند عبارتند از جزایر پر تعداد تایلند، سواحل شنی‌ و وسیع تایلند و همچنین غذاهای خیابانی تالیندی که همگی شهرتی جهانی دارند. 3 مقصد مهم و پربازدید در تور تایلند عبارتند از تور پاتایا، تور بانکوک و تور پوکت. شما می‌توانید با انتخاب زمان مناسب تور تایلند سفر خود را با جشنواره‌های فوق‌آلعاده تایلند همزمان کنید.

قابل‌توجه‌ترین جشنواره‌ها‌ی تایلند لوی‌کراتونگ (Loy Krathong) و سونگ‌کران(Songkran)  هستند که در ماه نوامبر و آوریل برگزار می‌شوند. جشنواره یا فستیوال Songkran تایلند به‌عنوان جشن سال نوی تایلندی شناخته می‌شود و گذشته از معانی معنوی عمیقی که دارد، این جشنواره نوعی آب‌بازی تایلندی فراگیر است که برای چند روز و نهایت یک هفته در برخی نقاط انجام می‌شود. جشنواره‌ لوی کراتونگ نیز کمی جدی‌تر است و به‌عنوان فستیوال نور تایلندی شناخته می‌شود. این مراسم تجربه‌ی زیبایی است که در آن، آسمان این کشور با نور صدها فانوس و کراتونگ (کلکی‌هایی ساخته‌شده از برگ موز) شناور درون آبراه‌ها و رودخانه‌ها روشن می‌شود. فرض کنید که تور تایلند شما با رقص این نورها و آب‌ها چقدر هیجان‌انگیزتر می‌شود.

نگین پرواز پارس با بیش از 10سال سابقه در ارائه‌های تورهای متنوع داخلی و خارجی، بسته‌های متفاوت تور تایلند را متناسب با نیازهای شما آماده کرده است.