تور امارات

 

تاریخ درس‌های بزرگی برای انسان‌ها دارد و یکی از آنها بدون شک کشوری به نام امارات است. تنها 47سال از استقلال امارات متحده عربی می‌گذرد و توسعه، رشد و پیشرفت خیره‌کننده این کشور در این مدت نشان می‌دهد که هرگاه عزم و اراده بشری در کنار امکانات قرار گیرد، هیچ مرزی وجود ندارد. این پیشرفت و نمایش مدرنیته، یکی از دلایلی است که تور امارات را نه‌تنها برای آسیایی‌ها بلکه برای همه جهان جذاب کرده است.

آب‌نمای دوبی، دلفین‌بی و برج خلیفه نمادهایی هستند که تور امارات را یگانه می‌کنند. مراکز خرید امارات با امکانات فوق‌العاده و مملو از برندهای معروف جهان، تور امارات را تبدیل به توری خانوادگی می‌کند. در تور امارات تفریح هم به اندازه کافی وجود دارد می‌توانید در تور امارات سری به اسکله ابرا یا سافاری بیابانی دوبی بزنید. در تور امارات و تور دبی می‌توانید تجربه سواری بهترین و مدرن‌ترین قایق‌ها و اتومبیل‌های جهان را داشته باشید. آیا به دنبال یک تفریح لوکس و لاکچری در تور امارات هستید؟ پیشنهاد ما باشگاه گلف امارات و پارک آبی وایلد وادی است که تفرجگاه معروف‌ترین پولدارهای جهان است. تور امارات در زمینه تجربه زندگی مدرن و لاکچری هیچ کم ندارد و پهلو به پهلو بهترین اماکن جهان می‌زند.

بسته‌های مختلف تور امارات با گزینه‌های گوناگون را می‌توانید در نگین پرواز مشاهده کنید. نگین پرواز تجربه‌ای 10ساله در برگزاری تورهای داخلی و خارجی با پروازهای اختصاصی دارد.

 

 

تور دبی نوروز 98

تور دبی نوروز 98

شروع تور: 6 فروردین 98