تورهای جام جهانی فوتبال 2018 روسیه

جام جهانی 2018 روسیه

جام جهانی فوتبال روسیه (2018 Fifa World Cup) از 24 خرداد تا 24 تیر 97 در روسیه برگزار می شود. جام جهانی فوتبال بزرگترین رویداد فوتبال جهان است که هر 4 سال یکبار برگزار می شود و توجه طرفداران فوتبال، فعالان اقتصادی و اقشار زیادی از مردم را به خود جلب می کند. جام جهانی فوتبال روسیه بیست و یکمین جام جهانی تاریخ فوتبال است و برای اولین بار در شرق اروپا و کشور روسیه برگزار می شود.

شرکت در این رویداد، فرصت دیدن جاذبه های فرهنگی، تاریخی و گردشگری پهناور ترین کشور دنیا، روسیه را برای شما فراهم می کند و همچنین می توانید با ملاقات مردم سایر کشورهای دنیا که برای دیدن بازیهای جام جهانی فوتبال و لذت و تفریح به روسیه آمده اند، یک ماجراجویی تازه خواهد بود که آن را فراموش نخواهید کرد.

 با توجه به اجرای موفقیت آمیز تورهای مختلف نگین پرواز و رضایت مسافران از این تورها، نگین پرواز در نظر دارد نسبت به برگزاری تورهای متنوع روسیه همزمان با جام جهانی فوتبال ٢٠١٨ روسیه، اقدام نماید.

 

با توجه شروع فروش بلیط های بازیهای تیم ملی فوتبال ایران، شما با تهیه تور جام جهانی فوتبال روسیه، علاوه بر سفر به کشور روسیه بلیط های بازی های تیم ملی فوتبال ایران را خریداری کنید.

علاوه بر این خدمات، شما می توانید با پر کردن فرم درخواست نسبت به خرید بلیط بازی جام جهانی فوتبال روسیه اقدام کنید.

بازی های تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی فوتبال روسیه، از تاریخ 24 خرداد الی 24 تیر انجام خواهد شد و تورهای جام جهانی فوتبال روسیه بازی های ایران را پوشش خواهند داد.

زمان بازی های تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی فوتبال 2018 روسیه:

ایران - مراکش: 25 خرداد 97 ساعت 19:30

ایران - اسپانیا: 30 خرداد 97 ساعت 22:30

ایران - پرتقال: 4 تیر 97 ساعت 22:30

 

صفحه مورد نظر پیدا نشد!