ویزای هند


هند سرزمین هفتاد و دو ملت، سرزمین رنگ‌ها و سرزمین فرهنگ‌ها؛ یکی از پرطرفدارترین مقاصد گردشگری دنیا است. در گذشته متقاضیان ویزای هندوستان می‌بایست تمامی مدارک و اطلاعات را به سفارت هندوستان یا کارگزاری تحویل می‌دادند تا پس از بررسی مدارک و طی مراحل تشخیص هویت و انگشت‌نگاری و حتی برخی مواقع انجام مصاحبه، ویزای هند آنها پس از سه روز تا دو هفته کاری صادر شود.

 

دولت هندوستان برای آسایش بیشتر مسافران روند جدیدی برای صدور ویزای هند در نظر گرفته است. بر اساس این روند جدید، متقاضیان ویزای هند از کلیه کشورها (از جمله ایران) می‌توانند ویزای الکترونیک هند دریافت کنند. کلیه متقاضیان ویزای هند می‌توانند با مراجعه به وبسایت وزارت امور خارجه هند و تکمیل فرم ویزای هند و پرداخت آنلاین به‌صورت دلاری، اقدام به دریافت ویزای آنلاین هندوستان کنند.

 

 

این ویزا به‌صورت آنلاین و الکترونیکی است و توسط دولت هندوستان انجام می‌شود و اطلاعات مسافر برای دریافت ویزا آنلاین هند در سیستم به‌صورت آنی ثبت می‌شود. تسهیلات کنونی دریافت ویزا فوری هند شامل دریافت انواع ویزای توریستی هند، ویزای درمانی هند و ویزای تجاری هند می‌شود. این تسهیلات برای کشورهای مختلف ارائه می‌شود و لیست آن از طرف دولت هند مشخص‌شده است.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با بخش ویزای نگین پرواز در ارتباط باشید.
021-88750745

 

ویزای آنلاین هند برای مسافرانی که به‌قصد سفر و گردشگری، امور تجاری و موارد درمانی به کشور هندوستان سفر می‌کنند قابل‌ارائه است. جهت دریافت ویزای الکترونیک هندوستان پاسپورت باید دارای حداقل شش ماه اعتبار باشد. ویزای آنلاین هند برای ورود مسافر از طریق 25 فرودگاه به هندوستان قابل‌ارائه است. ویزای الکترونیک هندوستان غیرقابل تمدید بوده و مسافر زمانی که به این کشور ورود می‌کند، زمان کارکرد ویزا آغاز می‌شود و تا مدت‌زمان تایید شده در ویزا اعتبار داشته و مسافر اجازه حضور در هندوستان دارد.


ذکر این نکته ضروری است که مسافر باید نسخه رنگی چاپ‌شده ویزای خود را در زمان سفر به همراه داشته باشد. نکاتی درباره ویزای الکترونیک هندوستان:

 

  • •اعتبار ویزای الکترونیکی هند 365 روز(چند بار ورود) است.
  • •هزینه ویزای الکترونیک غیرقابل‌برگشت است.
  • •هزینه ویزا برای پردازش درخواست ویزا اخذ می‌شود و در صورت رد درخواست غیرقابل‌برگشت است.
  • •نتیجه درخواست ویزای هند پس از سه روز کاری ارائه می‌شود.

نگین پرواز، با داشتن تجربه 4 ساله به‌عنوان کارگزاری رسمی سفارت هندوستان در ایران، خدمات ویزای آنلاین هندوستان را به‌صورت تخصصی ارائه می‌دهد.

جهت درخواست ویزای الکترونیک هندوستان فرم درخواست زیر را پرکنید. کارشناسان ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما در ارتباط خواهند بود.

از طریق فرم زیر میتوانید درخواست ویزا دهید