۰۲۱۴۱۹۸۵ Info@neginparvaz.com

ورود

ثبت نام

هنگامی که شما یک حساب کاربری ایجاد می کنید، قادر به پیگیری وضعیت پرداخت، پیگیری تایید خواهید بود و شما همچنین در پایان تور می امتیاز خود را ثبت کنید.
نام کاربری*
رمز عبور*
تکرار رمز عبور*
نام*
نام خانوادگی*
تاریخ تولد*
ایمیل*
تلفن*
کشور*
* ایجاد یک حساب کاربری به معنی پذیرششرایط استفاده از خدمات ما و سیاست حفظ اسرار است.
لطفاً قبل از اقدام به مرحله بعدی با کلیه شرایط و ضوابط موافقت کنید.

در حال حاضر عضو هستید؟

ورود
۰۲۱۴۱۹۸۵ Info@neginparvaz.com

ورود

ثبت نام

هنگامی که شما یک حساب کاربری ایجاد می کنید، قادر به پیگیری وضعیت پرداخت، پیگیری تایید خواهید بود و شما همچنین در پایان تور می امتیاز خود را ثبت کنید.
نام کاربری*
رمز عبور*
تکرار رمز عبور*
نام*
نام خانوادگی*
تاریخ تولد*
ایمیل*
تلفن*
کشور*
* ایجاد یک حساب کاربری به معنی پذیرششرایط استفاده از خدمات ما و سیاست حفظ اسرار است.
لطفاً قبل از اقدام به مرحله بعدی با کلیه شرایط و ضوابط موافقت کنید.

در حال حاضر عضو هستید؟

ورود

ویزای انگلیس

[vc_row][vc_column][vc_column_text]کشور انگلیس و یا همان بریتانیای بزرگ همواره از مقاصد مورد توجه ایرانیان عزیز بوده و به دلیل پیچیده بودن شرایط اخذ ویزای انگلیس لازم می دانیم در این قسمت به شرح انواع ویزای انگلستان، شرایط اخذ آن و مراحل اقدام بپردازیم.

 

کشور انگلستان در شمال غرب اروپا واقع شده و با داشتن تاریخی کهن، فرهنگی چند ملیتی و طبیعتی زیبا از پرتقاضا ترین کشورهای دنیا برای سفر و گردشگری به حساب می آید. اقتصاد پویای انگلستان همیشه مورد توجه بازرگانان و تجار صنایع مختلف بوده و از همین رو مراودات اقتصادی کشورهای دنیا با این کشور روز به روز در حال افزایش است. انگلیس که کشوری مهاجر پذیر است سالانه پذیرای هزاران مهاجر است که از سراسر دنیا برای تحصیل ، کار و زندگی این کشور مهاجرت می کنند. تیم مشاوران ویزای انگلیس نگین پرواز با داشتن سابقه طولانی در اخذ ویزا آماده ارائه مشاوره و خدمات ویزای انگلستان به شما است. برای دریافت اطلاعات در مورد ویزای انگلیس و شرایط آن در ادامه همراه ما باشید.

 

 

لندن انگلستان
لندن انگلستان

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_tta_tabs style=”modern” color=”purple” alignment=”right” active_section=”1″][vc_tta_section title=”انواع ویزای انگلیس” tab_id=”1596810325965-e560a385-a9cc”][vc_column_text]در این قسمت به انواع ویزای انگلیس و نکته های مهم هر کدام می پردازیم. برای اینکه نوع ویزای درخواستی را با توجه به هدف سفر خود به انگلیس بشناسید با دقت به انواع ویزا توجه فرمایید.

 

ویزای توریستی انگلیس UK Tourist Visa

 

محبوب ترین ویزای انگلستان و یا همان ویزای توریستی انگلیس ویزایی است که برای گردشگران و دیدار از اقوام و دوستان صادر می گردد. این نوع ویزا که به ویزای کوتاه مدت نیز مشهور است با ارائه مدارک و مستندات واضح از سفر قابل اخذ بوده و در عین حال دارای نکات بسیار مهم و پیچیده ای است که با سختگیری دولت انگلیس در اعطای ویزا باید متقاضیان عزیز با دقت زیادی جهت اخذ آن اقدام نمایند. ویزای توریستی انگلیس با اعتبار 6 ماهه و با قابلیت چندبار ورود توسط کنسولگری انگلیس صادر می گردد.

 

ویزای کار انگلیس UK Work Visa

 

این نوع ویزا که طبیعتا از ویزاهای مورد توجه متقاضیان مهاجرت به انگلیس است به 3 نوع ویزای کاری Tier 1 (ویزای کار برای نخبگان خارجی)، ویزای کاری Tier 2 (ویزای کار برای متخصصان خارجی) و Tier 5 (ویزای کار برای جوانان) تقسیم می شود. هرچند اخذ این نوع ویزا بسیار پیچیده و ملزم به داشتن شرایط خاصی است ولی متقاضیانی که واجد شرایط باشند می توانند با دقت کافی ضریب موفقیت خود را در اخذ این نوع ویزای انگلستان بالا ببرند.

 

ویزای کار برای نخبگان خارجی Tier 1

 

این نوع ویزای کار از نوع بلند مدت بوده و برای 4 دسته کارآفرینان، فارغ التحصیلان کارآفرین، سرمایه گذاران و استعدادهای تخبه صادر می گردد. متقاضیان این ویزای انگلستان با بررسی شرابط خود و شرایط هرکدام از این دسته ها می توانند شانس خود را امتحان نمایند.

 

ویزای کار برای نیروی متخصص خارجی Tier 2

 

این نوع ویزای کاری از دو نوع دیگر ویزای کاری انگلیس، به دلیل واضح تر بودن شرایط آن برای متقاضیان ویزای انگلستان محبوب تر بوده که به صورت بلند مدت صادر می گردد. متقاضیان دارای مهارت های مورد نیاز دولت انگلستان می توانند برای یکی از چهار دسته ویزای کاری Tier 2 (ویزای کار عمومی، ویزای انتقال داخلی شرکتی، ویزای ورزشکاری و ویزای مبلغان دینی) اقدام نمایند.

 

ویزای کار برای نیروی جوانان خلاق Tier 3

 

این نوع ویزای کاری به عنوان ویزای موقت کاری شناخته می شد که به جوانان خلاق در زمینه ورزشی، خیریه و غیره اعطا می شود. روند اعطای این نوع ویزای کار انگلیس بر اساس سیستم امتیاز بندی پیش بینی شده و متقضیان این نوع ویزای انگلستان می بایستی برای کسب امتیاز موارد زیر را در نظر داشته باشند:

پیشنهاد شغلی 30 امتیاز

داشتن پیشنهاد شغلی و یا همان Job Offer از انگلستان مهم ترین قسمت اخذ ویزای کاری Tier 5  است که تا 30 امتیاز را پوشش می دهد.

مدرک زبان انگلیسی 10 امتیاز

برای کسب 10 امتیاز مهم این قسمت متقاضیان باید دانش خوبی از زبان انگلیسی داشته باشند و نمره قابل قبولی از امتحان Ielts با گرفته باشند.

درآمد 20 امتیاز

حداقل درآمد مد نظر دولت انگلیس برای این قسمت 20.800 پوند در سال در نظر گرفته شده و با در نظر گرفتن درآمد بیشتر متقاضی می تواند تا سقف 20 امتیاز از این قسمت کسب کند.

تمکن مالی

متقاضیان ویزای کاری موقت انگلیس می بایستی به اداره کار انگلیس ثابت کنن که در 3 ماهه اول اقامت خود در انگلیس قادر به تامین مخارج خود باشند. از همین رو متقاضیان ویزای کار انگلیس نامه تمکن بانکی با حداقل 1000 پوند موجودی را به همراه مدارک خود به سفارت انگلیس ارائه خواهند کرد. در برخی موارد کارفرمایان تعهد می دهند که هزینه متقاضی به عهده آنهاست که در این صورت نیازی به ارائه نامه تمکن بانکی نیست.

 

ویزای تحصیلی انگلیس

 

ویزای تحصیلی انگلیس و یا همان ویزای Tier 4 بعد از ویزای توریستی انگلستان محبوب ترین ویزای انگلیس است که به متقاضیان تحصیل در انگلیس اعطا می گردد. این نوع ویزا شامل دو زیر مجموعه ویزای دانش آموزی انگلیس و ویزای دانشجویی انگلیس می شود.

ویزای دانش آموزی برای تحصیل دانش آموزان 4 تا 17 ساله در نظر گرفته شه و تحصیل این رده سنی از مقطع پیش دبستانی تا آخر دبیرستان را فراهم می نماید.

ویزای دانشجویی انگلیس مختص افراد بالای 17 سال است که دارای پذیرش از دانشگاه ها و یا کالج های انگلیس باشند. دارندگان این نوع ویزای تحصیلی انگلیس می توانند پس از اتمام تحصیل از مهلت قانونی اعطا شده برای مشغول به کار شدن و دریافت ویزای کار اقدام نمایند.

ویزای تحصیلی انگلستان به صورت کوتاه مدت نیز صادر می گردد که مختص دوره های کوتاه مدت مانند یادگیری زبان و غیره است که در کمتر از 11 ماه پایان میابند.

 

ویزای الحاق به خانواده انگلیس

 

این نوع ویزا که آخرین نوع ویزای انگلیس است که به آن می پردازیم مختص افرادی است که قصد ملحق شدن به خانواده و یا همسر خود را داشته باشند. دارندگان ویزای خانواده انگلستان می توانند حداقل 6 ماه در خاک بریتانیا اقامت داشته باشند. این نوع ویزا امکان تبدیل شدن به اقامت دائم و در نهایت به شهروندی انگلستان را دارد.

ویزای الحاق به خانواده انگلیس برای افرادی که می خواهند به همسر و یا نامزد خود، به والدین خود و یا به فرزندان خود ملحق شوند و شرایط زیر را داشته باشند اعطا می گردد:

 

 • حداقل 18 سال سن
 • توجیه و اثبات اصالت رابطه
 • اثبات التزام به همسر یا خانواده پس از ورود به خاک انگلیس
 • فراهم بودن محل مسکونی برای متقاضی توسط خانواده و یا همسر
 • نداشتن سابقه کیفری

 

همانطور که ملاحظه کردید، انواع ویزای انگلستان نیز همانند ویزاهای دیگر نقاط جهان دارای نکات ریز و مهمی است که به دلیل مهاجرپذیر بودن این کشور از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند. کارشناسان ما آماده ارائه مشاوره به شما عزیزان جهت اخذ ویزای انگلستان هستند. در قسمت های بعدی به شرایط، مدارک و هزینه دریافت ویزای انگلستان می پردازیم.

 

 

ویزای انگلیس
ویزای انگلیس

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”مدارک لازم ویزای انگلیس” tab_id=”1596810326001-4d3ff0d0-113b”][vc_column_text]در این قسمت به مدارک لازم ویزای توریستی انگلیس می پردازیم ولی قبل از آن لازم به ذکر می دانیم که بسته به تعداد ویزاهای انگلیسی که دریافت کرده اید و تاریخ سفر ویزای درخواستی ویزای توریستی انگلستان می تواند 6 ماهه، 2 ساله، 5 ساله و یا 10 ساله صادر گردد. در نظر داشته باشید که صحت مدارک و عدم مغایرت آنها نقش به سزایی در موفقیت در اخذ ویزای انگلستان دارند. هرگونه تناقض و مغایرت در مدارک شما می تواند علاوه بر ریجکت  شدن ویزای انگلیس شما، ممنوع الورودی شما به انگلیس را تا چندین سال در پی داشته باشد.

 

مدارک ویزای انگلیس عبارتند از:

 

 • اصل پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار از تاریخ سفر به انگلستان و یک صفحه خالی
 • اصل پاسپورت های قبلی و کپی از تمامی صفحات ویزاهای اخذ شده
 • یک نسخه تکمیل شده فرم آنلاین درخواست ویزای انگلستان
 • برگه تاییدیه وقت سفارت
 • 2 قطعه عکس 3.5*4.5
 • اصل و یا کپی دعوت نامه معتبر یا رزرو هتل در انگلیس
 • رزرو بلیط هواپیما به انگلستان
 • اصل و ترجمه رسمی مدارک شغلی متقاضی (حکم کارگزینی، فیش حقوقی، لیست بیمه و غیره)
 • اصل مدارک مالی متقاضی ویزا (نامه تمکن مالی، گردش حساب،  پرینت حساب حقیقی و یا حقوقی، سند ملکی، اجاره نامه و غیره)
 • مدارک میزبان در انگلستان
 • اصل و ترجمه رسمی سند ازدواج
 • اصل و ترجمه رسمی شناسنامه
 • اصل و ترجمه رسمی کارت ملی
 • اصل و ترجمه رسمی کارت معافیت یا پایان خدمت

 

توجه:

 

 • نسخه فرم آنلاین ویزای انگلستان و وقت سفارت انگلیس توسط کارشناسان ویزای نگین پرواز به شما ارائه خواهد شد.
 • تمامی مدارکی که متقاضی نسخه فارسی آن را در اختیار دارد باید به زبان انگلیسی ترجمه شود.
 • ترجمه مدارک نیازی به مهر دادگستری و وزارت امور خارجه ندارند.
 • تمامی مدارک باید سایز برگه A4 ارائه شوند. (برای ارائه کپی از صفحات پاسپورت از سایز A5 استفاده نکنید!)
 • مدارک به هیچ عنوان نباید منگنه و یا گیره شده باشند

 

 

 

استون هنج
استون هنج

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”مراحل اخذ ویزای انگلیس” tab_id=”1596810685670-a346d416-faec”][vc_column_text]

قدم اول تعیین نوع ویزا سفر به انگلیس

 

هر کسی قبل از اقدام به سفر از قصد سفر خود مطلع هست و بر اساس آن به بررسی شرایط خود می پردازد. مسافرانی که قصد سفر به انگلیس داشته باشند می توانند پس از بررسی انواع ویزای انگلیس که در بالا به آن پرداخته ایم نسبت به بررسی شرایط خود و گذر به مرحله دوم اقدام نمایند.

 

قدم دوم تعیین تاریخ سفر به انگلیس

 

تعیین تاریخ سفر اصلی ترین قدم در سفر، مخصوصا سفرهایی است که نیازمند یک سری اقدامات از قبل مانند اخذ ویزا هستند. در صورت سفر توریستی تعیین کردن وقت سفر با توجه به تعطیلات و یا مرخصی و در صورت سفر با هدف تجاری، شرکت در نمایشگاه، شرکت در کنگره و یا رقابت ورزشی داشتن زمان معین شده طبق برنامه برای اخذ ویزا باعث می شود تا بقیه مراحل دیگر را با آرامش خاطر و به طرز صحیح طی کنید.

 

قدم سوم – تکمیل فرم آنلاین ویزای انگلستان

 

این قسمت مهمترین بخش از مراحل اخذ ویزای انگلستان است که در سایت رسمی سفارت انگلیس می بایستی یک حساب کاربری برای متقاضی ایجاد شده و فرم پیچیده که در آن تمامی اطلاعاتی که متقاضی به صورت اصل و کپی در زمان حضور در سفارت ارائه خواهد کرد را باید با دقت وارد کرد. اطلاعات درخواستی فرم ویزای انگلیس به صورت کاغذ در اختیار شما قرار خواهد گرفت و پس از آن کارشناسان ما آنها را در حساب کاربری شما ثبت خواهند کرد.

 

قدم چهارم اخذ وقت سفارت انگلیس

 

پس از اتمام فرم درخواست ویزای انگلستان اکنون زمان درخواست وقت سفارت برای ارائه مدارک و اثر انگشت نگاری و یا همان بایومتریک است. متقاضیان خوش شانس می توانند مدارک خود را در مرکز درخواست ویزای انگلیس تهران ارائه نمایند. در اکثر مواقع به دلیل حجم بالای تقاضای ویزا درخواست وقت برای مرکز درخواست ویزای انگلستان در تهران غیر ممکن بوده و متقاضیان می بایستی با توجه به شرایط خود یکی از کشورهای همسایه امارات و یا ترکیه را انتخاب نمایند.

 

قدم پنجم – پرداخت آنلاین هزینه درخواست ویزای انگلستان

 

در این مرحله کارشناسان ما پس از گرفتن وقت شما با درخواست سایت رسمی سفارت انگلیس مبنی بر پرداخت هزینه ویزا به  صورت آنلاین مواجه خواهند شد. در این مرحله کارشناسان ما با پرداخت هزینه درخواست ویزای انگلستان از طریق روش های پرداخت بین المللی کار شما را بیش از پیش آسان می سازند. این هزینه در زمان مراجعه شما و ارائه فرم و مشخصات از شما اخذ خواهد شد.

 

قدم ششم – جمع آوری مدارک جهت اخذ ویزای آلمان

 

پس از طی کردم 5 مرحله قبلی اکنون زمان آن است که در زمانی مناسب مدارک خود را بررسی کرده و طبق اطلاعات ارائه داده شده آن ها را بررسی نمایند. پیشنهاد ما به شما این است که پس از بررسی، مدارک را مطابق چک لیست ارائه داده شده مرتب نمایید.

 

قدم هفتم آماده سازی خود برای وقت انگشت نگاری ویزای انگلستان

 

پس از طی کردن شش مرحله قبلی اکنون زمان آن است که در زمانی مناسب مدارک خود را بررسی کرده و طبق اطلاعات ارائه داده شده آن ها را بررسی نمایند. پیشنهاد ما به شما این است که پس از بررسی، مدارک را مطابق چک لیست ارائه داده شده مرتب نمایید.

 

قدم هشتم مراجعه به مرکز درخواست ویزای انگلیس جهت ارائه مدارک

 

شما باید در تاریخ وقت انگشت نگاری و ساعت اعلام شده در مرکز درخواست ویزا حضور پیدا کرده و پس از رسیدن نوبت خود مدارک را در باجه ای که به شما اختصاص می دهند تحویل دهید. در صورتی که از شما درباره هدف سفر، تاریخ و یا هر جزئیات دیگری سوال پرسیده شد با کمال آرامش و صداقت به آنها پاسخ دهید. پس از ارائه مدارک و اثر انگشت رسید دریافت پاسپورت به شما ارائه خواهد شد.

 

قدم آخر

 

پس از طی 8 مرحله قبل اکنون نوبت این است که منتظر جواب درخواست ویزای انگلستان خود باشید. معمولا این مرحله بین 4 تا 8 هفته طول می کشد.[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”هزینه ویزای انگلیس” tab_id=”1596810839900-a8e24bac-aefa”][vc_column_text]ویزای انگلیس با توجه به پیچیدگی های موجود در روند اخذ آن با نرخ های متفاوتی توسط همکاران ارائه می گردد. کارشناسان ویزای انگلستان نگین پرواز با در نظر گرفتن شرایط متقاضیان محترم همواره بهترین نرخ های بازار را برای چک کردن شرایط متقاضی، بررسی مدارک، پرکردن فرم آنلاین، پرداخت هزینه آنلاین و درخواست وقت سفارت به شما عزیزان ارائه می نمایند. در ادامه نرخ های مصوب ویزای توریستی انگلیس توسط نگین پرواز پارس خدمت شما ارائه می گردد.

 

 • ویزای توریستی 6 ماهه انگلیس – 300 پوند
 • ویزای توریستی 2 ساله انگلیس – 650 پوند
 • ویزای توریستی 5 ساله انگلیس – 1000 پوند
 • ویزای توریستی 10 ساله انگلیس – 1400 پوند

 

 

ویزای انگلستان
ویزای انگلستان

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”نکات مهم ویزای توریستی انگلیس” tab_id=”1601025044719-71418721-6b4b”][vc_column_text]با توجه به سخت گیری دولت انگلستان در اعطای ویزا به اتباع ایرانی، پیچیدگی دریافت ویزای انگلیس بیش از پیش بیشتر شده و اکثر متقاضیان حتی با داشتن مدارک کامل با دردسر های بسیاری مواجه هستند. از همین رو در این قسمت سعی داریم شما را با چندین نکات مهم درباره اخذ ویزای انگلستان آشنا کنیم:

 

 • سابقه دریافت ویزاهای معتبر مانند ویزای شینگن، ویزای کانادا، ویزای ژاپن، ویزای استرالیا، ویزای آمریکا و غیره بسیار تاثیر گذار است.
 • تمکن مالی بالا (حداقل یک میلیارد ریال) از دلایل محکم برای بازگشت شما به ایران است.
 • برنامه سفر مشخص که افسر ویزای سفارت را متقاعد کند.
 • مدارک شغلی نقش به سزایی در اخذ ویزا دارند.
 • اسناد ملکی می توانند مدارک کمکی خوبی برای متقاضیان باشند.
 • فرم ویزا باید با وسواس و دقت نظر بسیاری پر شود، این مهمترین مدرکی است که مغایرت های مدارک با آن بدون در نظر گرفتن دیگر گزینه های مثبت متقاضی موجب رد ویزا خواهد شد.
 • وقت دهی انگشت نگاری ویزای انگلیس در تهران معمولا با تاخیر زیادی انجام می شود، در صورتی که زمان برای شما مهم است سفارت های انگلیس در کشورهای امارات و ترکیه  به سرعت به شما نوبت انگشت نگاری خواهند داد.
 • معمولا متقاضیان به دلیل هزینه سفرهای چند باره به یکی از کشورهای ترکیه و امارات ترجیح می دهند صبر کنند در حالی که برای شما عزیزان یکبار سفر به یکی از شهرهای دبی، ابوظبی، آنکارا و استانبول کفایت می کند و پس از آن تحویل پاسپورت را ما برای شما انجام داده و با دریافت هزینه پیکاپ ویزا آن را در اسرع وقت به دست شما خواهیم رساند.
 • مدت زمان صدور ویزای انگلیس حداقل 4 هفته تعیین شده ولی با توجه به تجربه کارشناسان این زمان می تواند تا 8 هفته به طول بیانجامد. از این رو کل زمان مورد نیاز برای بررسی شرایط و مدارک شما، اقدام، انگشت نگاری و صدور ویزا را می توان 40 روز به بالا در نظر گرفت.
 • روند بررسی ویزای انگلستان قابل پیگیری نیست و کارشناسان ما فقط در صورت وقوع آپدیتی از طرف سفارت از آن خبردار خواهند شد.
 • نگین پرواز پارس هیچ دخالتی در روند بررسی و صدور ویزا ندارد.

 

 

ویزای انگلستان
ویزای انگلستان

[/vc_column_text][/vc_tta_section][/vc_tta_tabs][/vc_column][/vc_row]