۰۲۱۴۱۹۸۵ Info@neginparvaz.com

ورود

ثبت نام

هنگامی که شما یک حساب کاربری ایجاد می کنید، قادر به پیگیری وضعیت پرداخت، پیگیری تایید خواهید بود و شما همچنین در پایان تور می امتیاز خود را ثبت کنید.
نام کاربری*
رمز عبور*
تکرار رمز عبور*
نام*
نام خانوادگی*
تاریخ تولد*
ایمیل*
تلفن*
کشور*
* ایجاد یک حساب کاربری به معنی پذیرششرایط استفاده از خدمات ما و سیاست حفظ اسرار است.
لطفاً قبل از اقدام به مرحله بعدی با کلیه شرایط و ضوابط موافقت کنید.

در حال حاضر عضو هستید؟

ورود
۰۲۱۴۱۹۸۵ Info@neginparvaz.com

ورود

ثبت نام

هنگامی که شما یک حساب کاربری ایجاد می کنید، قادر به پیگیری وضعیت پرداخت، پیگیری تایید خواهید بود و شما همچنین در پایان تور می امتیاز خود را ثبت کنید.
نام کاربری*
رمز عبور*
تکرار رمز عبور*
نام*
نام خانوادگی*
تاریخ تولد*
ایمیل*
تلفن*
کشور*
* ایجاد یک حساب کاربری به معنی پذیرششرایط استفاده از خدمات ما و سیاست حفظ اسرار است.
لطفاً قبل از اقدام به مرحله بعدی با کلیه شرایط و ضوابط موافقت کنید.

در حال حاضر عضو هستید؟

ورود

ویزای دبی

ویزای دبی

در سال های اخیر، دبی و یا همان قلب تپنده امارات متحده عربی از پر تقاضا ترین مقصدهای مسافرتی هموطنان گرامی بوده که با هدف گردشگری و تجارت با داشتن ویزای دبی به این شهر زیبا و مدرن سفر می کنند. زیبایی های خیره کننده و در عین حال لوکس دبی از دلایل اصلی مسافران توریستی برای سفر به دبی بوده اند. همچنین اقتصاد پویای دبی باعث شده تا شرکت ها و تجار بسیاری به مراودات اقتصادی با این شهر بپردازند و بصورت مدام به این شهر سفر داشته باشند. بازدید 17 میلیون گردشگر از شهر دبی در سال 2019، این مقصد پر درخواست را به چهارمین شهر پربازدید جهان تبدیل کرده است.

سفر به دبی نیازمند داشتن ویزاست که هرچند اخذ آن شرایط پیچیده ای ندارد ولی انواع و قوانین آن بسیار مهم بوده و که هر مسافری می بایستی از آن مطلع باشد. همراهی ما تا آخر این صفحه به شما کمک می کند تا اطلاعات خود را در مورد روادید دبی، انواع ویزا، مدارک لازم و مراحل اخذ آن کامل نمایید و برای اخذ ویزای دبی با دقت بیشتری اقدام نمایید.

خدمات ویزای دبی - نگین پرواز پارس

آنجایی که سفر دبی برای بسیاری از شهروندان کشورهای دنیا مانند شهروندان اروپا، آمریکا، انگلیس، استرالیا و غیره بدون اخذ ویزا امکان پذیر است از همین رو این شهر پذیرای مسافران زیادی در سال های اخیر بوده است. اکثر این افراد می توانند بدون اخذ روادید دبی به مدت 30 روز در این شهر زیبا اقامت داشته باشند.

مابقی شهروندان جهان از جمله ایرانی ها برای سفر به دبی نیازمند اخذ ویزا هستند. اخذ ویزای دبی نیازمند حضور متقاضی در کنسولگری امارات و یا مصاحبه نیست و زمان اخذ آن کوتاه مدت و حداکثر یک هفته طول می کشد. آژانس های معتبر مسافرتی مانند نگین پرواز پارس می توانند خدمات ویزا را با بهترین خدمات به شما ارائه نمایند. تهیه بلیط و رزرو هتل در دبی نیز از خدمات شاخص نگین پرواز پارس است. لازم به ذکر است که روادید دبی به صورت استیکری در پاسپورت درج نشده و بصورت پرینت به همراه بارکد با مشخصات متقاضی ارائه می گردد.

انواع دبی

ویزای ۱۰ روزه دبی
ویزای 30 روزه دبی (سینگل)
ویزای 30 روزه دبی (مالتی)
ویزای ۶۰ روزه دبی (سینگل)
ویزای ۶۰ روزه دبی (مالتی)

این نوع ویزای توریستی دبی از پرطرفدارترین روادیدهای دبی به حساب می آید و به مسافر اجازه می دهد در بازه زمانی 58 روزه تا 10 روز در خاک امارت اقامت داشته باشد. این نوع ویزا از نوع یک بار ورود بوده و در صورت تقاضای مسافر با پرداخت هزینه امکان تمدید آن به حداقل یک ماه دیگر در داخل کشور امارات وجود دارد.

این نوع ویزای توریستی دبی به مسافر اجازه می دهد در بازه زمانی 58 روزه تا 30 روز به صورت پیوسته در خاک امارت اقامت داشته باشد. این نوع ویزا از نوع یک بار ورود بوده و در صورت تقاضای مسافر با پرداخت هزینه امکان تمدید آن به حداقل یک ماه دیگر در داخل کشور امارات وجود دارد.

این نوع ویزای توریستی دبی به مسافر اجازه می دهد در بازه زمانی 58 روزه بیش از یک بار به خاک امارات وارد شود و در مجموع تا 30 روز در خاک امارت اقامت داشته باشد. این نوع ویزا از نوع چند بار ورود بوده و در صورت تقاضای مسافر با پرداخت هزینه امکان تمدید آن به حداقل یک ماه دیگر در داخل کشور امارات وجود دارد.

این نوع ویزای توریستی دبی به مسافر اجازه می دهد تا ۶۰ روز به صورت پیوسته در خاک امارت اقامت داشته باشد. این نوع ویزا از نوع یک بار ورود بوده و در صورت تقاضای مسافر با پرداخت هزینه امکان تمدید آن در داخل کشور امارات وجود دارد.

این نوع ویزای توریستی دبی به مسافر اجازه می دهد در بازه زمانی ۶۰ روزه بیش از یک بار به خاک امارات وارد شود و در مجموع تا ۶۰ روز در خاک امارت اقامت داشته باشد. این نوع ویزا از نوع چند بار ورود بوده و و در صورت تقاضای مسافر با پرداخت هزینه امکان تمدید آن در داخل کشور امارات وجود دارد.

مدارک لازم برای ویزای دبی

 

 

مدارک لازم جهت اخذ ویزای دبی متقاضیان ویزای دبی می بایستی با ارائه مدارک زیر به آژانس نگین پرواز پارس جهت اقدام برای اخذ ویزا اقدام نمایند:

 

 • پاسپورت –  اسکن رنگی از صفحه اول گذرنامه با حداقل ۶ ماه اعتبار از تاریخ سفر

 • شناسنامه – اسکن رنگی از صفحه اول و دوم شناسنامه

 • کارت ملی – اسکن رنگی از دو طرف کارت ملی

 • عکس پرسنلی –  عکس پاسپورت یا سلفی با پس‌زمینه سفید

 

مراحل اخذ ویزای دبی

 

در ادامه به مراحل اخذ ویزا های دبی می پردازیم:

مرحله اول - انتخاب نوع ویزا
مرحله دوم - بررسی شرایط ویزا
مرحله سوم - آماده سازی مدارک و ترجمه ها
مرحله چهارم - ارائه فرم ها و مدارک لازم ویزا
مرحله پنجم - بررسی ویزا
مرحله ششم - ارسال ویزای دبی توسط کارشناسان ما

در این مرحله شما باید نوع ویزای خود را با توجه به سفر خود و یا تماس با تیم ویزای نگین پرواز  مشخص کرده تا بتوانید به مراحل بعدی را با اطمینان خاطر سپری کنید.

شما می توانید با تماس گرفتن با کارشناسان ویزای نگین پرواز پارس و گرفتن مشاوره در مورد شرایط ویزاهای دبی، شرایط خود را برای اخذ ویزا بررسی کرده و برای اخذ آن برنامه ریزی نمایید.

پس از طی دو مرحله قبل و تصمیم برای اخذ ویزا اکنون نوبت آماده سازی مدارک است. 

پس از جمع آوری مدارک و گرفتن ترجمه ها اکنون وقت ارائه اسکن مدارک به تیم ویزای نگین پرواز پارس است. توجه داشته باشید که  شما پس از ارائه مدارک و پرداخت هزینه ویزا امکان اعمال تغییرات را ندارید.

پس از طی ۴ مرحله قبل شما باید منتظر جواب ویزای خود باشید. در نظر داشته باشید در شرایط عادی مدت زمان بررسی ویزا بین 2 الی 6 روز متفاوت است. کارشناسان ما هر روزه پرونده های موجود را کنترل نموده تا در صورت تغییر وضعیت متقاضیان را از اخبار جدید مطلع سازند.

در مرحله نهایی شما فایل ویزای دبی خود را از کارشناسان ما دریافت خواهید کرد.

هزینه انواع ویزای دبی

 

هزینه ویزای دبی معمولا به  درهم و با نرخ حواله و در صورت درخواست متقاضی معادل روز آن به ریال دریافت می گردد. لیست هزینه های اخذ روادید دبی در جدول زیر آمده است:

ویزای ۱۰ روزه دبی سینگل

ویزای ۱۰ روزه دبی سینگل
۲۹۰ درهم

ویزای ۳۰ روزه دبی سینگل

ویزای ۳۰ روزه دبی سینگل
۳۰۰ درهم

ویزای ۳۰ روزه دبی مالتی

ویزای ۳۰ روزه دبی مالتی
۵۴۰ درهم

ویزای ۶۰ روزه دبی سینگل

ویزای ۶۰ روزه دبی سینگل
۵۴۰ درهم

ویزای ۶۰ روزه دبی مالتی

ویزای ۶۰ روزه دبی مالتی
۸۵۰ درهم

نکات مهم جهت اخذ ویزای دبی

 • آقایان زیر 18 سال در زمان اقدام برای ویزا می بایستی شناسنامه پدر و مادر خود را به همراه مدارک لازم ارائه نمایند.
 • خانم های زیر 18 سال نمی توانند بصورت انفرادی برای اخذ روادید دبی اقدام نمایند.
 • در صورتی که متقاضی بیشتر از زمان اعتبار ویزای خود در دبی اقامت داشته باشد دولت امارات برای متخلفان جریمه نقدی و یا حتی زندان در نظر خواهد گرفت. در صورت بروز هرگونه مشکل متقاضی می بایستی سفارت ایران در دبی را از قبل از دلایل عدم بازگشت خود مطلع سازد.
 • شما می توانید با روادید دبی به شارجه، ابوظبی و دیگر نقاط امارات سفر کنید.
 • عکس متقاضی حتما جدید و بدون کلاه و عینک باشد.
 • هزینه ویزا غیر قابل استرداد است و در صورت دریافت جواب منفی هزینه ای به متقاضی عودت نخواهد شد.
 • دلیل و یا دلایل ریجکتی از طرف اداره مهاجرت امارات اعلام نخواهد شد.
 • در هنگام تقاضای ویزا مبلغ به صورت درهم به متقاضی اعلام شده و معادل آن به ریال پرداخت خواهد شد.